بازگشت نسبی افزایش قیمت ها

بازگشت نسبی افزایش قیمت ها
بازگشت نسبی افزایش قیمت ها

بازگشت نسبی افزایش قیمت ها

روز گذشته بازار اهن آلات پس از چند روز ثبات قیمتی، مجددا دچار نوسان شد.

به گزارش اهن پرایس در اخبار بازار اهن، این نوسانات در قیمت های برخی کارخانه های تولید مقاطع رخ داد و هنوز فراگیر نشده است. براساس امار بدست امده از وضعیت بازار آهن به این مهم دست یافتیم که موج جدیدی از افزایش قیمت ها در حال ورود به این بازار می باشد. قیمت ورق به آرامی در حال بالا رفتن می باشد. روز گذشته اکثر تامین کنندگان در بازار اهن شادآباد و همچنین تولید کنندگان ورق در کشور روز گذشته قیمت هایشان را با تایید مجدد اعلام کردند چرا که در هر ساعت نرخ ها در حال افزایش بوده است.

قیمت میلگرد اجدار بطور میانگین 50 تا 100 تومان افزایش یافت. در حال حاضر قیمت میلگرد سایز 14 به طور متوسط 4600 تومان می باشد.

اما این افزایش قیمت ها تنها در روز گذشته نبوده و امروز نیز از ابتدای اعلام قیمت ها شاهد روند افزایشی در بازار بوده ایم. در حال حاضر کارخانه های میلگرد قزوین، شاهرود، ظفر بناب و راد همدان اعلام قیمت کرده اند که سه کارخانه شاهرود، راد همدان و قزوین قیمت های خود را افزایش داده و ظفربناب نرخ هایش را ثابت اعلام کرده است.

قیمت میلگرد قزوین پس از افزایش 20 تومانی به 4400 تومان در سایز های 10 و 12 رسید. همچنین کارخانه رادهمدان با 20 تومان افزایش قیمت، نرخ میلگرد سایز 14 خود را4685 تومان اعلام نمود. کارخانه میلگرد شاهرود کمترین افزایش قیمت را در حال حاضر داشته و تنها 10 تومان قیمت هایش را افزایش داده است.

پیش بینی بازار اهن تا پایان هفته، حاکی از افزایش قیمت ها علی الخصوص در بخش ورق ها می باشد. دیگر بخش های بازار آهن نیز دچار افزایش قیمت خواهند شد اما براساس اظهارات و پیش بینی های کارشناسان، بیشترین افزایش قیمت برای بخش ورق ها خواهد بود که تا پایان امروز قیمت هایشان مشخص خواهد شد.

همچنین با توجه به وضعیت بازار ورق، احتمال عدم اعلام قیمت محصولات انبار تهران توسط آهن پرایس وجود دارد، لذا در صورت اطلاع از قیمت ها با شماره های 54103-021 تماس حاصل نمائید.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

پرینت صفحه

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳