سکوت مطلق بازار اهن آلات

سکوت مطلق بازار اهن آلات
سکوت مطلق بازار اهن آلات

سکوت مطلق بازار اهن آلات

بازار آهن الات روز گذشته را در سکوت مطلق بسر برد.

به گزارش اهن پرایس در اخبار بازار اهن، پس از کاهش قیمت دلار در بازار ارز، شاهد سقوط قیمت اهن آلات در بازار اهن نیز بودیم. در دومین روز پس از کاهش قیمت دلار،  بازار اهن آلات در سکوت فرو رفته و قیمت ها در این بازار ثابت اعلام شد.

مدت هاست که بازار اهن آلات این آرامش را نداشته است و در حال حاضر شاهد برقراری این آرامش در بازار هستیم. در بخش میلگرد اجدار این ثبات قیمت بیش از پیش حس می شد. اکثر کارخانه های میلگرد سازی در روز گذشته نرخ هایشان ثابت بوده و تنها برخی از آن ها دچار کاهش قیمت شدند. اگر چه کاهش قیمت ها در این بازار نیز برای مصرف کننده نهایی بسیار مطلوب می باشد و موجب می شود تا از میزان نگرانی متقاضیان در این بازار کاسته شود. در حال حاضر میانگین قیمت میلگرد آجدار برای سایز 14 حدود 4700 تومان می باشد.

بخش نبشی و ناودانی ها نیز از این امر مستثنا نبودند و در این بخش نیز روند قیمت ها بصورت ثابت و کاهشی گزارش شده است. میانگین قیمت نبشی نیز در بازار روز گذشته حدود 4900 تومان گزارش شده است.

خبر های بازار اهن حاکی از کاهش قیمت تیراهن ذوب آهن درب بنگاه تهران می باشد. نرخ این مقطع آهن در روز گذشته حدود 10000 تا 15000 تومان کاهش یافت و پس از آن با نرخ های پایین تر معامله شد.

با توجه به روند قیمت ها در بازار، پیش بینی می شود بازار آهن در هفته اینده نیز همین روند را در پیش گیرد. تا زمانی که قیمت ارز دچار نوسان نباشد و هر روزه شاهد کاهش قیمت ارز در بازار باشیم، قیمت آهن آلات و محصولات فولادی نیز روز به روز کاهش می یابد.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

پرینت صفحه

نظرات کاربران (2)

 • احمدی کرمانشاه
  احمدی کرمانشاه1397/07/16 - 01:53 پاسخ

  آقای گودرز ی شما ضرر نمیکنید ما که زیر فشار زلزله مجبور به خرید آهن هستیم ضرر میکنیم .شما تا دلار بره بالا جنس داخل بنگاه شما میره بالا ولی وقتی بیاد پایین میگین ما با قیمت بالا گرفتیم .تا اینا تمام نشه با قیمت کمتر نمیفروشین.

 • رضا گودرزی
  رضا گودرزی1397/07/12 - 11:13 پاسخ

  متاسفانه درمیان این نوسانات قیمتی بیشترین لطمه به صنف فروشندگان آهن آلات وارد میشود وضرر ناشی از این نوسانات قیمت به هیچ عنوان قابل جبران نیست واقعا دیگه انگیزه‌ای.برای ادامه کار نمانده ،

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳