طوفان قیمت ها در بازار آهن

طوفان قیمت ها در بازار آهن
طوفان قیمت ها در بازار آهن

طوفان قیمت ها در بازار آهن

پس از دو هفته کاهش و ثبات قیمت شاهد افزایش طوفانی قیمت ها در اولین روز از آبان ماه بوده ایم.

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار آهن، گویا پیش لرزه تحریم های 13 ابان از ابتدای این ماه بازار اهنرا به لرزه در آورده است، بطوری که قیمت میلگرد اجدار، تیرآهن و دیگر مقاطع فولادی با افزایش مواجه شده است.

همانطور که در خبر های پیشین گفته شده بود، تحریم های جدید بازار های کشور را به لرزه خواهد انداخت و افزایش قیمت در اکثر بازار ها دیده خواهد شد. در حال حاضر قیمت میلگرد اجدار 20 تا 30 تومان افزایش یافته است. بخش تیرآهن ها نیز دچار افزایش 5000 تومانی شده و نبشی ها 50 تومان افزایش داشته است. پروفیل ها همچنان ثابت مانده و ناودانی ها در آرامش نسبی بسر می برند. در حال حضر قیمت قوطی 2 میل جهان درب کارخانه 6150 تومان معامله می شود.

اما روند فعلی بازار را تنها برخی از کارشناسان پیش بینی کرده بوده اند و اکثریت آن ها این روند را پیش بینی نمی کردند. چرا که طی هفته های اخیر بازار سهام وضعیت مطلوبی داشت و قیمت ارز روندی کاهشی را در پیش گرفته بود. اما درحال حاضر شاهد روند معکوس بازار هستیم.

با توجه به دوره جدید افزایش قیمت ها در بازار اهن، پیش بینی می شود این بازار پرنوسان تا پایان هفته افزایش قیمت داشته باشد و قیمت های اعلامی از سوی کارخانه ها حدود 50 تومان بالا رود. اما با کنترل وضعیت کلی بازار آهن آلات و متعادل نگه داشتن میزان عرضه و تقاضا می توان کنترل بازار آهن آلات را به دست گرفت تا نوسانات قیمت و هرج و مرج رخ ندهد. در شرایطی که شاهد نوسانات ارزی هستیم سهام برخی مراکز ارزشمندتر شده و بازار به آن ها تمایل بیشتری نشان می دهد. در حال حاضر بازار آهن و فولاد در مقایسه با قبل تغییرات بسیاری داشته است و هدف اصلی مسئولین واقعی تر کردن قیمت محصولات در بازار و کوتاه شدن دست واسطه گران است

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

پرینت صفحه لیست قیمت ها در تلگرام کانال آهن خبر

نظرات کاربران (2)

  • فرشید
    فرشید1397/08/06 - 16:00 پاسخ

    ها ها ها طوفان قیمت ها همین جوری سازی های بی مورد باعث ایجاد گرونی میشه خوب کارخونه میاد به یه بهانه یه مقدار قیمت رو بالا میبره و یه شایعه می سازه اگه گرفت و مردم نجوم آوردن برا ی خرید که نونشون تو روغنه اگر هم نشد دوباره قیمت بر میگرده به حالت نزولی ای مردم آگاه باشید

  • ج
    ج1397/08/02 - 03:13 پاسخ

    وقتی کل تولید رو دستشون موند اونوقت طوفان قیمتها رو خواهیم دید .

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳