عراق 8 هزار تن آهن از ایران وارد می کند

عراق 8 هزار تن آهن از ایران وارد می کند
عراق 8 هزار تن آهن از ایران وارد می کند

عراق 8 هزار تن آهن از ایران وارد می کند

با امضای قراردادی با ذوب آهن اصفهان/ عراق 8 هزار تن آهن از ایران وارد می کند.بغداد – ایرنا – شرکت بازرگانی عام مواد ساخت و ساز وابسته به وزارت بازرگانی عراق روز یکشنبه از امضای پیش نویس قراردادی با شرکت ذوب آهن اصفهان «ایسکو» خبر داد که با نهایی شدن آن عراق 8 هزار تن آهن از ایران وارد خواهد کرد.

به گزارش فرات نیوز، «عدنان جاسم الشریفی» مدیرکل شرکت بازرگانی عام مواد ساخت و ساز عراق با صدور بیانیه ای گفت: این پیش نویس پس از کامل شدن مذاکرات در ایران در مورد صدور 8هزار تن از ماده آهن شلیمن ایران از نوع آهن شلیمن ایسکو با اندازه های 140×12متر از نوع سنگین به امضا رسید.
الشریفی یادآرشد:این قرارداد در اختیار شرکت ذوب آهن اصفهان قرار داده خواهد شد و حداکثر 10 ژانویه بطور نهایی به امضا خواهد رسید. این توافقنامه برای هر دو طرف الزام آور خواهد بود.
«ولید حبیب الموسوی» قائم مقام وزیر بازرگانی عراق 5 شهریور امسال در بازدید از خط تولید و انواع محصولات تولیدی شرکت ذوب آهن اصفهان، خرید محصولات فولادی از این شرکت را اولویت اصلی سیاست های بازرگانی عراق عنوان کرد. 
الموسوی پیشینه دوستی و همکاری های سیاسی، اقتصادی وتجاری دوکشور همسایه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: دولت عراق آماده گسترش روابط تجاری با شرکت ذوب آهن اصفهان است.

پرینت صفحه لیست قیمت ها در تلگرام کانال آهن خبر

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳