عوامل موثر بر قیمت لوله

لوله ها قطعاتی به صورت استوانه تو خالی می باشند که با قطر و ضخامت مشخص جهت انتقال سیالات مورد استفاده قرار می گیرند. لوله ها از نظر ساختار به لوله های بدون درز یا لوله مانیسمان و لوله های درز دار تقسیم می شوند. لوله مانیسمان یا بدون درز با استفاده از مقاطع توپر ساخته می شوندو معمولا تا 16 اینچ قطر دارند.لوله های درز دار که در دو نوع لوله درز مستقیم و لوله درز مارپیچی تولید می شوند با جوشکاری ورق فولادی تولید می شوند.

انواع لوله ها عبارتند از : انواع لوله های آبرسانی ( لوله گالوانیزه )، انواع لوله های شوفاژی، انواع لوله های گازی، انواع لوله های بخار و فشار قوی، انواع لوله داربستی، انواع لوله مبلی، انواع لوله صنعتی، انواع لوله های جدار چاه، انواع لوله های مانسمان، انواع لوله های استیل، انواع لوله های دقیق. با توجه به تنوع بالای لوله ها، موارد استفاده از آنها نیز در بخش ها و صنایع مختلف بسیار متنوع است از آبرسانی شبکه های بین شهری گرفته تا گازرسانی برون شهری و استفاده در صنایع خودروسازی و ساختمان.

قیمت لوله مانیسمان و قیمت لوله درزدار از هم متفاوت است که معمولا قیمت لوله مانیسمان بیشتر از قیمت لوله های درزدار است.افزایش و کاهش قیمت لوله متاثر از نوسانات و تغیرات قیمت آهن در بازار است که قیمت اهن نیز متاثر از نرخ قیمت سنگ آهن، قیمت نفت، تعرفه های حمل و نقل،تورم جهانی و در بازار ایران تورم داخلی و تغیرات اقتصادی و میزان تقاضا می باشد.

فروش لوله های مانیسمان رومانی، اکراین، روس، چین و اهواز در رده های 40 , 80 ,  160 در آهن پرایس انجام می گیرد و قیمت لوله درزدار ، قیمت لوله مانیسمان ، قیمت لوله مبلی و قیمت لوله درزمستقیم همه روزه در سایت آهن پرایس در دسترس است و می توانید برای دریافت لیست قیمت لوله مانیسمان و لیست قیمت لوله درزدار به قسمت مربوطه در سایت آهن پرایس مراجعه کنید و برای خرید لولهاقدام نمایید. فروش لوله مانیسمان وفروش لوله درزدار در آهن پرایس با مناسب ترین قیمت می باشد و فروش لوله در تعداد بالا به قیمت کارخانه می باشد.

محصولات لوله

آخرین قیمت محصولات