کویر کاشان

در سال 1379 سهامداران شرکت بدوا، شرکت بازرگانی بین المللی سپید فراب کویر را تأسیس نمودند که در زمینه بازرگانی و تجارت فعالیت می کرد. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی سهامداران این مجموعه با شناخت صحیح بازار و نیازهای اقتصادی تصمیم بر تغییر ماهیت این مجتمع گرفتند.

از این رو اقدام به فعالیت تولیدی نموده و مجتمع تولید میلگرد کویرکاشان راه اندازی شد. این شرکت تولیدی در منطقه ای محروم و کمتر دیده شده آران و بیدگل از توابع کاشان تأسیس گردید که توانست زمینه اشتغال زایی و تولید و رونق اقتصادی منطقه را فراهم آورد.

در نتیجه در سال 1381 اعلامیه رسمی مبنی برا احداث خط تولید نورد میلگرد فولادی را از سازمان صنایع و معادن استان اصفهان دریافت کرد و پس از تلاش های بی وقفه برای طی کردن مراحل تست و خرید ماشین آلات صنعتی در سال 1386 آغاز به تولید رسمی محصولات خود کرد.

با توجه به رضایتمندی بالای مشتریان از محصولات این واحد تولیدی، مجتمع فولاد کویر کاشان توانسته به ظرفیت اسمی بالایی رد خط تولید سالیانه خود برسد. شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت میلگرد و یا خرید میلگرد آجدار کویرکاشان با کارشناسان ما در تماس باشید.

محصولات این کارخانه:
میلگرد آجدار میلگرد ساده
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳