اخبار بازار آهن و فولاد امارات

اخبار بازار آهن و فولاد امارات
اخبار بازار آهن و فولاد امارات

طبق آمار ها و گزارشات ارسالی از سوی بازار آهن و فولاد امارات، تمایل خریداران نسبت به خرید ورق چینی بشدت کاهش یافته است. هرچند که خبر هایی مبنی بر عرضه ی ورق چین به بازار امارات متحده در قیمتهای جدید شنیده شد اما خریداران همچنان تمایلی نسبت به این اتفاق نشان ندادند. قیمت عرضه ورق گرم چین به این منطقه 620 دلار در تن بود، این درحالی است که میانگین قیمت خرید ورق گرم وارداتی امارات 575 تا 620 دلار هر تن سی اف آر بوده که 5 دلار در تن بیشتر از

طبق آمار ها و گزارشات ارسالی از سوی بازار آهن و فولاد امارات، تمایل خریداران نسبت به خرید ورق چینی بشدت کاهش یافته است. هرچند که خبر هایی مبنی بر عرضه ی ورق چین به بازار امارات متحده در قیمتهای جدید شنیده شد اما خریداران همچنان تمایلی نسبت به این اتفاق نشان ندادند. قیمت عرضه ورق گرم چین به این منطقه 620 دلار در تن بود، این درحالی است که میانگین قیمت خرید ورق گرم وارداتی امارات 575 تا 620 دلار هر تن سی اف آر بوده که 5 دلار در تن بیشتر از 560 تا 590 دلار در تن هفته پیش از آن است.

همچنین گفتنی است که ورق سرد چینی افزایش قیمت داشته است. در حالی عرضه کنندگان چینی قیمت ورق سرد خود را حدود 690 دلار در هر تن اعلام کردند که قیمت این ورق در هفته ی جاری حدود 650 تا 690 دلار در هر تن بوده است. این امر بیانگر این است که ورق سرد چینی 600 تا 620 تن هفته پیش از آن بیشتر شده است.

ورق گالوانیزه ضخامت یک میلیمتر نیز در قیمت 770 دلار در تن سی اف آر از طرف عرضه کنندگان چینی به بازار امارات پیشنهاد شده درحالیکه متوسط قیمت این محصول در این بازار 740 تا 770 دلار بوده و تغییری نسبت به هفته پیش از آن نداشته است. درکل قیمتهای پیشنهادی چین در بازار امارات قابل قبول نیست.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: