میلگرد آجدار ذوب آهن

«نمودار نوسانات قیمت در وب سایت آهن پرایس»

  • بیشترین قیمت

    0
  • کمترین قیمت

    0
  • آخرین قیمت

    0
فیلتر نمودار:

ویدیو های آهن پرایس

تحلیل بازار آهن

دانشنامه تصویری فلزات

پادکست ها

سوالات متدوال

عوامل موثر بر قیمت آهن چیست؟

عوامل متعددی بر نرخ آهن آلات اثرگذارند. چنانچه میزان تقاضا افزایش یابد و از سوی دیگر میزان عرضه و تولیدات کاهشی باشد و این اتفاق همسو با افزایش نرخ دلار رخ دهد می تواند بستر افزایش نرخ آهن آلات را فراهم کند.

علت تفاوت قیمت شاخه های میلگرد، در برندهای مختلف چیست؟

مواد اولیه ، وزن و کیفیت میلگرد تولیدی در برندهای مختلف، متفاوت است در نتیجه قیمت هر شاخه میلگرد تولیدی در یک کارخانه با کارخانه دیگر متفاوت خواهد بود.

به چه صورت می‌توانیم از آهن پرایس میلگرد خریداری کنیم؟

امکان استعلام قیمت میلگرد به صورت آنلاین از طریق وبسایت وجود دارد. همچنین از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش نیز می‌توانید از قیمت میلگرد مطلع شوید.

هزینه حمل‌ونقل میلگرد چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه حمل و نقل بر اساس تن بر کیلومتر است. هزینه ارسال میلگرد با توجه به فاصله مبدا ارسال تا مقصد متفاوت است اما در صفحه کرایه حمل نیز مبلغ حدودی کرایه ها درج شده است.

حداقل تناژ قابل خرید تیرآهن چقدر است؟

روی هر ظرفیت تریلی به تعداد 4 الی 5 بندیل تیرآهن قابل تحویل است. البته که فرآیند خرید در آهن پرایس منعطف است و برای مقادیر کمتر نیز عرضه محصولات از انبار مجموعه امکان پذیر است.

خرید تیرآهن از کارخانه به چه صورت است و تحویل آن چند روز زمان می‌برد؟

خرید از کارخانه‌ به صورت اعلام بار توسط کارخانه به باربری می‌باشد. ارسال در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می گیرد و از 2 روز الی یک هفته کاری بار به مشتری تحویل می گردد.

آیا امکان برش ورق سیاه و روغنی در طول های مختلف وجود دارد؟

بله، در رول‌های ورق سیاه و روغنی ، می‌توان ورق را در طول بهینه و همچنین مطابق دیتاشیت وسفارش مشتری برش داد.

چه زمانی از سال قیمت آهن در پایین ترین نرخ و به عبارتی کف قیمتی قرار می گیرد ؟

غالبا در فصل سرد سال با کاهش ساخت و ساز و رکود بازار مسکن خرید آهن آلات کاهش می یابد، از همین رو غالبا قیمت ها کاهشی می شود اما در سالهای اخیر روال و نظم بازار مانند سابق نیست و در فصل زمستان به دلیل کمبود گاز و تعطیلی یا کاهش تولید آهن آلات نرخ آنها افزایشی شده است.

کانال رسمی تلگرام آهن پرایس