اخبار بازار آهن و میلگرد

اخبار بازار آهن و میلگرد
اخبار بازار آهن و میلگرد

طبق گزارش ارسالی از پایگاه خبری ایفنا ، وضعیت کنونی بازار وارداتی مقاطع امارات در سکوت بوده و میلگرد ترکیه 445 تا 450 دلاربه ازای هر تن سی اف آر ثبت شده است ولی معامله نهایی صورت نپذیرفته است.درحالیکه خریداران حاضر نیستند برای حمل اواخر آوریل و تحویل ماه می در حال حاضر خرید کنند ، قیمت های پیشنهادی پیشین 435 الی 440 دلار بوده . در ادامه ی گزارش این مرکز خبری آمده است که، وضعیت بیلت وارداتی ...

طبق گزارش ارسالی از پایگاه خبری ایفنا ، در اخبار بازار آهن و اخبار آهن آلات  اکنون به گونه ای است که وضعیت کنونی بازار وارداتی مقاطع امارات در سکوت بوده و میلگرد ترکیه 445 تا 450 دلاربه ازای هر تن سی اف آر ثبت شده است ولی معامله نهایی صورت نپذیرفته است.درحالیکه خریداران حاضر نیستند برای حمل اواخر آوریل و تحویل ماه می در حال حاضر خرید کنند ، قیمت های پیشنهادی پیشین 435 الی 440 دلار بوده . در ادامه ی گزارش این مرکز خبری آمده است که، وضعیت بیلت وارداتی امارات به گونه ای است که در رکود به سر میبرد و بهای هر تن سی اف آر بین 415 تا 425 دلار است. بازار مقاطع سی آی اس در حال افزایش به گزارش مرکز ایفنا در یک هفته اخیر قیمت مقاطع صادراتی سی آی اس  افزایش داشته که بیشتر به دلیل کاهش عرضه آن است. محدودیت عرضه کارخانه های اوکراینی ادامه داشته و بر قیمت ها تاثیر گذاشته است. همچنبن بنا بر این گزارش، مفتول سی آی اس در این هفته در میان 445 الی 450 دلار به ازای هر تن فوب معامله شده است.

در جنوب شرق آسیا نیز خریداران به دنبال 430 الی 435 دلار هر تن فوب بودند که مورد قبول عرضه کنندگان نیست. آخرین قیمت های پیشنهادی به 470 تا 480 دلار نیز رسیده است. حتی محصول ام ام ک تا 490 دلار نیز شنیده شده است . میلگرد اوکراین نیز اخیراً بین 440 الی 450 دلار به ازای هر تن فوب شده است. محصول بلاروس نیز بین 430 دلار به ازای هر تن فوب می باشد. چین و افت قیمت میلگرد همچنین به گزارش مرکز خبری تحلیلی ایفنا کاهش خرید ها قیمت میلگرد را در بازار داخلی چین پایین آورد. اخیراً قیمت ها به میزان غیر معقولی بالا رفته بودند چرا که خریداران انتظار دارند قیمت ها در بازار نقدی ارزان تر شود چرا که به میزان 44 دلار از قیمت قرارداد فیوچرز بالاتر رفته و از طرفی میلگرد تقریبا نزدیک ورق گرم شده در حالی که باید 29 تا 44 دلار با آن فاصله داشته باشد.
همچنین به گزارش مرکز ایفنا، قیمت فعلی میلگرد در بازار داخلی بین 530 تا 537 دلار به ازای هر تن درب کارخانه است که تا 3 دلار هر تن نیز افت داشته است.

برای ورود به کانال ما در تلگرام کلیک کنید ! 

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: