افزایش عرضه محصولات فولاد مبارکه به بازار داخلی

افزایش عرضه محصولات فولاد مبارکه به بازار داخلی
افزایش عرضه محصولات فولاد مبارکه به بازار داخلی

افزایش عرضه محصولات فولاد مبارکه به بازار داخلی

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار فولاد، از اهداف شرکت فولاد مبارکه اجبار به تامین حداکثری نیاز بازار داخلی بوسیله بالا بردن میزان تولید و اولویت دهی بازار داخلی به صادرات می باشد که باعث شده طی 10 ماهه ابتدایی سال جاری حدود 4میلیون و 829 هزار تن از انواع محصولات فولادی تخت را به بازارداخلی عرضه کند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با 25 درصد افزایش مواجه شده است.

محمود اکبری معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه طی گفتگویی ضمن اعلام این خبر به تشریح عملکرد فولاد مبارکه در بخش فروش، نقش بورس کالا و برخی موارد مطرح شده در این خصوص پرداخت.

محمود اکبری  در ابتدای این گفتگویی با پاسخ به این پرسش که ایا در عرضه محصول به بازار داخل ، به نیاز مشتریان توجه خاص میشود؟ اظهار داشت: از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در برنامه ریزی برای تولید در فولاد مبارکه می توان به سفارش مشتریان اشاره کرد. طی سال های نچندان دور تاکید مدیریت ارشد فولادمبارکه از یک طرف و تلاش و دانش کارکنان از طرفی دیگر باعث شد تا پی در پی به دنبال تامین نیاز های روز مشتریان پیش رویم که ازفیاش تولید محصولات ویژه طی این سالها گواه بر این رویکرد می باشد.

شرکت فولاد مبارکه بر یک قاعده کلی عمل می کند و این قاعده این است که هر نوع محصولی که از لحاظ فنی در محدوده تولید خطوط مختلف شرکت قرار دارد، با استفاده از تلاش و دانش همکاران و با هدف رفع نیاز داخلی و همچنین حضور شرکت در بازارهای هدف صادراتی، اقدام به تولید آن محصول می شود.

در واقع این اراده بوسیله توسعه های مختلف عمودی و افقی که طی سال های اخیر در شرکت انجام گرفته قابل تحقق می باشد و گام های بلندی هم در این راستا برداشته شده است.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: