افزایش قیمت میلگرد و تیرآهن و نبشی

افزایش قیمت میلگرد و تیرآهن و نبشی
افزایش قیمت میلگرد و تیرآهن و نبشی

افزایش قیمت میلگرد و تیرآهن و نبشی

آمار ها و نمودار هایی که در روز گذشته از روند قیمت ها در بازار آهن منتشر شده اند، بیانگر روندی رو به بالا و افزایشی می باشد؛ البته لازم به ذکر است که شاهد ثبات قیمتی در بعضی از سایز ها نیز بودیم. به عنوان مثال، قیمت پروفیل ها در روز گذشته ثابت بود و تنها کارخانه ی هیربد افزایش قیمت داشت.

همچنین بیشتر کارخانه های تولید کننده میلگرد، قیمت های خود را ثابت اعلام کردند ولی تعدادی از کارخانه ها از قبیل ذوب آهن اصفهان - جهان فولاد غرب و قزوین افزایش قیمت داشتند. در ارتباط با قیمت تیرآهن نیز می توان اعلام کرد که قیمت تیرآهن های روز گذشته رو به بالا بود. تیرآهن ذوبی قیمت ثابت داشت اما سایر تیرآهن های متفرقه، افزایش قیمت 5 الی 10 هزارتومانی را داشتند.

در خصوص روند قیمت های نبشی یک نکته جالب وجود دارد؛ و آن ها افزایش قیمت نبشی ها بعد از چندین هفته می باشد. بالاخره نبشی ها نیز از آن حالت ثبات قیمتی خارج شدند و روز گذشته اکثر کارخانه های تولید کننده نبشی و عرضه کنندگان بزرگ نبشی، قیمت های خود را با افزایش 20 الی 90 تومانی اعلام کردند. گفتنی است که قیمت نبشی اسپیرال ثابت بود ولی قیمت نبشی های نستا و آریان فولاد 40 تومان افزایش داشت؛ البته لازم به ذکر است که نبشی آریان فولاد در سایز های بالاتر حدود 20 تومان افزایش قیمت داشت. همچنین کارخانه ظهوریان نیز قیمت نبشی های خود را تا 90 تومان بالا برد.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: