التهابات بازار میلگرد در روز گذشته

التهابات بازار میلگرد در روز گذشته
التهابات بازار میلگرد در روز گذشته

التهابات بازار میلگرد در روز گذشته

پس از لغو برجام از سوی رئیس جمهوری کشور امریکا، پیش بینی بازار اهن از سوی بسیاری از کارشناسان صورت گرفت که اکثر آن ها نظر مشابهی با یکدیگر داشتند. به عقیده کارشناسان و فعالان در حوزه اهن آلات، به دنبال لغو این قرار داد احتمال افزایش قیمت ها در اکثر بازار ها علی الخصوص بازار اهن الات دور از انتظار نبوده و در اینده ای نچندان دور شاهد تغییرات در بازار آهن خواهیم بود. این پیش بینی ها در حالی صورت گرفته که اکثریت دولتمردان بر این عقیده اند که لغو برجام تاثیر بر اقتصاد و بازار های داخلی کشور نخواهد داشت و شرایط به همین روال پیش خواهد رفت.

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار آهن، روز گذشته بازار شرایط مطلوبی را طی نکرد چرا که اکثر بخش ها در بازار آهن متاثر از نوسانات شدید قیمتی فروش خود را بسته و هیچگونه فروشی انجام نمی دادند. تنها در بخش میلگرد ها شاهد اعلام قیمت بودیم دیگر بخش ها اعلام قیمت نداشتند.

روز گذشه قیمت میلگرد آجدار درب کارخانه افزایش یافت. پس از لغو برجام اینبار بهانه جدید برای افزایش قیمت در دستان متاثران بر بازار ها  قرار گرفت. تا دو روز گذشته بهانه افزایش قیمت تنها نرخ دلار بود اما از این پس بهانه های جدیدی برای بالا بردن قیمت ها افزوده شده است. قیمت میلگرد آجدار بطور میانگین 100 تومان افزایش یافت. کارخانه هایی از قبیل هیربد، ابهر و اریان فولاد از جمله کارخانه های میلگرد سازی هستند که روز گذشته قیمت هایشان را افزایش دادند.

کارخانه میلگرد اریان فولاد قیمت میلگرد خود را 130 تومان افزایش داد و با قیمت 2870 تومان اقدام به معامله کرد. همچنین کارخانه سیادن ابهر نیز پس از 100 تومان افزایش، میلگرد خود را با قیمت 2860 تومان به فروش رساند. در این میان کارخانه هیربد زرندیه هم قیمت هایش را افزایش داد. این کارخانه هم در اولین روز از لغو برجام قیمت میلگرد اجدار خود را 150 تومان افزایش داد تا با این میزان افزایش سردمدار بیشترین افزایش قیمت در بین کارخانه های میلگرد سازی باشد.

مجموعه آهن پرایس در مجتمع فروش اهن الات تهران واقع شده است که با مراجعه به سایت مجموعه اهن پرایس می توانید آدرس بازار اهن تهران را در آن بیابید. همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرامی مجموعه از قیمت روز اهن آلات با خبر شده و برای مشاوره در زمینه آهن آلات و یا خرید آهن با شماره گیری 54103-021 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید

پرینت صفحه

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳