بررسی نوسانات قیمت نبشی در دی ماه

بررسی نوسانات قیمت نبشی در دی ماه
بررسی نوسانات قیمت نبشی در دی ماه

بررسی نوسانات قیمت نبشی در دی ماه

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، طبق اطلاعات بدست آمده از نوسانات موجود طی ماه جاری در بازار آهن، در بخش نبشی ها با اغاز دی ماه نوسانات بسیاری دیده شد. قیمت نبشی ها در اولین روزهای هفته روندی افزایشی داشت بصورتیکه به دنبال این نوسانات و افزایش قیمت های پی در پی، شاهد بسته شدن فروش بسیاری از کارخانه های نبشی بوده ایم.در ادامه به بررسی قیمت روز نبشی ها طی یک ماهه اخیر می پردازیم.

کارخانه نبشی ناب تبریز با شروع ماه جاری اقدام به افزایش قیمت های خود کرد. این کارخانه در اولین روز دی ماه قیمت نبشی های خود را در تمام سایز ها 10 تومان افزایش داد. اما این افزایش قیمت تا سه روز ابتدایی ماه جاری ادامه داشت و در دو روز بعدی نبشی هارا به ترتیب 10 و 50 تومان افزایش داد. پس از این روند افزایشی، تا دهم دی ماه قیمت ها ثابت اعلام شد و پس از این ثبات قیمت در مسیر کاهشی قرار گرفت. در یازدهمین روز از ماه جاری قیمت نبشی ناب تبریز 20 تومان در تمام سایز ها کاهش یافت اما این روند کاهشی تنها در همان روز اتفاق افتاد و مجددا تا 19 دی قیمت ها ثابت ماند. انتظار می رفت تا پایان ماه جاری قیمت نبشی ها دیگر تغییری نداشته باشد اما در روز بیستم دی ماه نبشی های ناب تبریز 10 تومان دیگر کاهش یافت و پس از آن تا روز گذشته ثابت اعلام شده است.

کارخانه نبشی آریان یک ماه پر افت و خیزی را پشت سر گذاشته است. بطوریکه این کارخانه هر روز اقدام به تغییر قیمت هایش کرده و تنها در یک بازه زمانی 3 الی 4 روزه قیمت هایش ثابت اعلام شده است. سه روز ابتدایی ماه جاری قیمت نبشی آریان میانگین 20 تومان افزایش یافت. پس از این افزایش قیمت ها به مدت سه روز قیمت نبشی ها ثابت اعلام شد اما بیشترین روزهای ثبات قیمت مربوط به همین سه روز می شود و پس از آن یک مسیر پر افت و خیزی را طی کرد. بصورتیکه مدام در حال کاهش و افزایش قیمت هایش بود. این کارخانه تا 16 دی ماه میانگین قیمت نبشی هایش را 20 تومان کاهش داد اما این کاهش قیمت ها تداومی نداشت و در 17 روز از دی ماه 35 تومان قیمت هارا افزایش داد. همانطور که گفته شد قیمت های اعلامی این کارخانه روزانه با کاهش و افزایش مواجه شده بود و دوباره در 19 دی ماه نبشی ها را 45 تومان کاهش داد. این روند تا روز گذشته ادامه داشت و روز گذشته با کاهش 10 تومانی، اقدام به فروش نبشی های خود کرد.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: