بررسی نوسانات قیمت ورق سیاه در دی ماه

بررسی نوسانات قیمت ورق سیاه در دی ماه
بررسی نوسانات قیمت ورق سیاه در دی ماه

بررسی نوسانات قیمت ورق سیاه در دی ماه

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، براساس بررسی های صورت گرفته از وضعیت بازار آهن، طی یک ماهه اخیر قیمت ورق آهن با نوساناتی مواجه بوده است. ورق های سیاه در اکثر روزها نوسان داشته اند و تنها در برخی از روزها شاهد ثبات قیمت در آن ها بوده ایم.

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه در بنگاه تهران با اغاز دی ماه روندی افزایشی را پیش گرفت بطوریکه در اولین روز از ماه جاری 25 تومان افزایش قیمت داشت. اما این افزایش قیمت طولی نکشید و پس از آن به مدت 8 روز قیمت هایش ثابت اعلام شد. قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه پیاپی در حال تغییر روند قیمتی بوده بطوریکه طی یک هفته هر روز قیمت هایش تغییر کرده است. از تاریخ 96/10/10 پس از گذشت یک هفته ثبات در قیمت این محصول شاهد کاهش قیمت در آن  بوده ایم. ورق سیاه مبارکه طی یک هفته در مجموع 25 تومان کاهش قیمت داشته است همچنین در هفته آخر دی ماه شاهد افزایش قیمت سه مرحله ای این محصول بوده ایم که در مجموع این افزایش قیمت 55 تومان اعلام شد. پس از این نوسانات قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه نهایتا به یک ثبات نسبی رسید و تا روز گذشته به مدت 3 روز قیمت هایش ثابت اعلام شد.

باتوجه به نوسانات بوجود آمده در قیمت ورق سیاه از ابتدای دی ماه، انتظار می رود قیمت این محصول تا پایان ماه جاری ثابت باشد.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: