تعدیل نسبی قیمت آهن آلات

تعدیل نسبی قیمت آهن آلات
تعدیل نسبی قیمت آهن آلات

آهن پرایس: در روز گذشته دلار نوسانات کمی داشت و روی نرخ ۲۷ هزار و ۳۷۰ تومان به فروش می رسید و بازار آهن در ابتدا با ثبات نسبی آغاز به کار کرد اما پس گذر ساعاتی از شروع بازار برخی از کارخانه ها قیمت دوم اعلام داشتند و بازار را کاهشی کردند.قیمت میلگرد به کف کانال...

آهن پرایس: در روز گذشته دلار نوسانات کمی داشت و روی نرخ ۲۷ هزار و ۳۷۰ تومان به فروش می رسید و بازار آهن در ابتدا با ثبات نسبی آغاز به کار کرد اما پس گذر ساعاتی از شروع بازار برخی از کارخانه ها قیمت دوم اعلام داشتند و بازار را کاهشی کردند.

قیمت میلگرد به کف کانال ۱۵ هزار تومان برخورد کرده است و بعضی از شرکت ها نیز وارد کانال ۱۴ هزار تومان شده اند، می توانیم هم اکنون انتظار ثبات قیمتی را داشته باشیم چنانچه شرایط تغییر نکند با توجه به نرخ ارز نیمایی و همچنین قیمت های صادراتی نتیجه می گیریم قیمت ها معقول شده اند.در حال حاضر با توجه به کاهش تولیدات کشور چین،خبری از کاهش قیمت های جهانی نیست اما چنانچه قیمت های جهانی در مسیر کاهش قیمتی قرار گیرد فضای داخل کشور نیز به سوی کاهش قیمت خواهد رفت.

با تعدیل شدن قیمت ها احتمال دارد که مجددا بازار تحت تاثیر نوسانات ارز قرار گیرد و با توجه به اینکه نتایج مذاکرات وین قابل پیش بینی نیست امکان دارد که بازار آهن تحت تاثیر نوسانات ناشی از فضای سیاسی قرار گیرد. 

در ادامه می توانید این خبر را نیز مطالعه کنید : ادامه اصلاح قیمتی بازار آهن

با بررسی قیمت روز آهن مشاهده می گردد که قیمت میلگرد در روز گذشته در تعداد کثیری از شرکت ها ثابت بوده و در برخی شرکت ها کاهش 100 و 200 تومانی و یک شرکت نیز کاهش 800 تومانی را لحاظ کرده است البته لازم به ذکر است که یک شرکت نیز افزایش 100 تومانی را اعمال کرده است. میلگرد 12 امیرکبیر در روز گذشته روی قیمت 14550 تومان اعلام قیمت شد.

اکثریت مبادی فروش نبشی و ناودانی در روز گذشته قیمت نبشی و ناودانی را ثابت اعلام کردند. ناودانی 8 شکفته در روز گذشته روی قیمت 15900 تومان اعلام شد. 
در بازار تیرآهن نیز سه شرکت قیمت تیرآهن را ثابت اعلام کردند و در شاخه های پر فروش ذوبی اندک نوساناتی توام باثبات رویت شد.تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان روی قیمت 2 میلیون و 340 هزار تومان اعلام قیمت شد. 

در بازار پروفیل اغلب مبادی فروش کاهش قیمت پروفیل را در حدود 100 الی 300 تومان اعلام کردند. البته برخی از مبادی فروش نیز در مقابل کاهش قیمتی مقاومت کردند و با ثبات قیمتی روز را به پایان رسانیدند.

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 1 از 5 - 1 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: