تنوع تولیدات در ذوب آهن اصفهان افزایش یافت

تنوع تولیدات در ذوب آهن اصفهان افزایش یافت
تنوع تولیدات در ذوب آهن اصفهان افزایش یافت

تنوع تولیدات در ذوب آهن اصفهان افزایش یافت

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار آهن، شرکت ذوب آهن اصفهان توانست طی 9 ماه ابتدایی سال جاری، میزان تنوع تولید را در مقایسه با سال گذشته افزایش داد.

اردشیر افضلی، معاون بهره برداری این شرکت در اینباره افزود: طی 9 ماهه ابتدایی سال جاری در بخش های مختلف شاهد افزایش تولید در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته بوده ایم که این افزایش تولید در واحدهایی همچون تولیدات کک و مواد شیمیایی بوده که به ترتیب 889 هزار و 491 هزار تن بوده که این میزان تقریبا با 28 درصد افزایش تولید داشته است.

 وی در ادامه تصریح کرد: در واحدآگلومراسیون میزان تولید آگلومره ۲ میلیون و ۲۸۹ هزار و ۹۶۴ تن بوده که تقریبا ۱۳ درصد افزایش یافته است. میزان تولید در واحد کوره بلندها به یک میلیون و ۷۵۳ هزار و ۴۱۲ تن چدن مذاب بوده که تقریبا ۴ درصد افزایش داشته است. وی در ادامه با اشاره به آمارهای مثبت در واحد فولاد‌سازی نیز افزود: در واحد فولادسازی یک میلیون و ۶۹۸ هزار و ۴۸۳تن شمش آماده تولید شده که تقریبا ۳ درصد افزایش یافته و در مجموع محصول نهایی به میزان یک میلیون و ۶۳۴ هزار و ۶۲۰ تن بوده که حدود ۶ درصد افزایش داشته‌ است.

شرکت ذوب آهن اصفهان طی ۹ ماهه ابتدایی سال جاری برای پاسخ به نیازهای روز افزون بازار و به برای توسعه سبد محصولات، پروفیل‌های ناودانی بال شیبدار سبک سایز ۲۰، کلاف‌های صادراتی با مارک فولاد سری SAE، گرد فولادی سایز ۲۵۰ میلی‌متر و بیم بلانک در شرکت طراحی و تولید شد.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: