تولید ورق نقش دار در فولاد مبارکه

تولید وق نقش دار در فولاد مبارکه
تولید ورق نقش دار در فولاد مبارکه

تولید ورق نقش دار در فولاد مبارکه

طبق گفتگوهای انجام شده با داریوش احمدپور، وی با اشاره به اهمیت تنوع در تولید محصولات فولادی گفت: فولاد مبارکه با بررسی نیاز بازار و همچنین به دلیل ارزش افزوده بالای ورق های رنگی با پوشش فیلم، تولید ورق های نقش دار را در بخش ورق های گالوانیزه و رنگی راه اندازی کرد.

احمد پور با اشاره به مراحل تولید این ورق ها افزود: با توجه به تحریم ایران در دنیا، شرکت تولید کننده این ماشین های نقش دهنده بر روی ورق قادر به خدمات دهی برای راه اندازی این دستگاه نیست و قرار است کارشناسان ما با استفاده از دانش فنی خود این دستگاه را راه اندازی کنند.

کارشناس برق و اتوماسیون واحد ورق گالوانیزه و رنگی فولاد مبارکه ادامه داد: کارشناسان ماتا حدودی عملیات راه اندازی این دستگاه را شروع کرده اند و در نخستین اقداماتشان به بررسی و رفع اشکالات موجود در سیستم سیالات -آب، برق، هیدرولیک، پنوماتیک- پرداختند. همچنین در اقدام بعدیشان هم مشکلات بخش های مکانیک، ابزار دقیق و برنامه های سیستم کنترل ماشین را رفع کردند.

احمدپور در مورد کاربردهای این محصول عنوان کرد: این دستگاه می تواند نقش های متنوعی اعم از نقش چوب، تیتانیوم و نقش سنگ را بر روی ورق ایجاد کند. اگرچه ایجاد این نقش ها ملزم به داشتن الگو میباشد. از این ورق ها می توان در بدنه انواع لوازم خانگی مانند یخچال و در دکوراسیون های داخلی و قسمت های داخلی سالن های اجلاس استفاده کرد. همچنین در صورت تامین فیلم PET میتوان با اشعه ماوراء بنفش تولید محصولات برای استفاده در نمای بیرونی ساختمان هم داشته باشیم.

 

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: