خلاصه روند بازار در روز یکشنبه 

خلاصه روند بازار در روز یکشنبه 
خلاصه روند بازار در روز یکشنبه 

خلاصه روند بازار در روز یکشنبه 

گزارش‌های میدانی از بازار فولاد در روز گذشته حاکی از جوی تقریبا آرام و باحجم مبادلات فولادی نسبتا محدود تر نسبت روزهای ماقبل می باشد. البته در بررسی های صورت گرفته در بازار ارز نیز نرخ رسمی آن در حدود 13000 تومان اعلام که با  نرخ بازار اختلافی در حدود 200 تومان را دارا بود.

از این رو در بازار حساس ورق در روز گذشته شاهد انتظار بسیاری از تجار به رویداد های بورس کالا و نرخ های جدید معامله بوده ایم، که همین امر سبب گشت تا با بهای اعلامی خود جانب احتیاط را رعایت کنند. از این حیث نوسانات نرخ انواع ورق سیاه نسبت به روزهای  گذشته با  50 تومان افزایش ، ورق گالوانیزه با  100 الی 200 تومان کاهش، ورق رنگی و روغنی ، با ثبات اعلام گشت.

البته بسیاری از خریداران به این واقعیت رسیده اند که از خریدهای هیجانی دوری کنند و رفتار منطقی در خرید داشته باشند، چرا که ضررهای  کیلویی 1000 تومن برای خریدارانی که هیجانی دست به خرید در ماههای اردیبهشت و خرداد زده بودند  بسیار سنگین تمام شد.
در حوزه میلگرد آجدار نرخ اکثر کارخانجات  تولیدی بدون تغییر اعلام گشت البته دربخش محصولات ذوبی تنها میلگرد با ثبات بوده و تیرآهن های ذوبی با اندکی تغییر همراه با نوسان اعلام گشت. نرخ سایر محصولات چون (نبشی ، ناودانی ، قوطی و پروفیل زد )  نیز نسبت به چند روز اخیر همرا با اندکی کاهش  اعلام شد.

در حوزه لوله نیز  نرخ لوله داربستی ، صنعتی ، با اندکی تغییر با روند قبلی خود اعلام گشت. بدین ترتیب کارشناسان آهن پرایس در بررسی های خود از روند قیمت گذاری آهن آلات در بازار در روز گذشته نتوانستد هیچ حرکت غیر عادی را که بتواند جودساکن را بر هم  زند بیابند البته تجربه ثابت کرده است تغییرات در بازار آهن لحظه ای بوده است .


اشتراک گذاری:
امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: