دزدان بازارآهن در دام پلیس

دزدان بازارآهن در دام پلیس
دزدان بازارآهن در دام پلیس

دزدان بازارآهن در دام پلیس

با توجه به شرایط حاکم بر بازار آهن و بلاتکلیفی تولید کننده ها و مصرف کنندگان از وضعیت پیش آمده، شنیدن اخباری پیرامون کلاهبرداری 20 میلیارد تومانی یک آهن‌فروشی در استان کرمان سبب تشویش افکار عمومی و برهم خوردن جو روانی در این بازار شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان جزئیات کلاهبرداری 20 میلیارد تومانی یک آهن‌فروشی در کرمان را تشریح کرد و گفت: این پرونده بیش از ۱۱۰ نفر شاکی دارد که مبالغ پرونده‌ها از ۶ میلیون تومان تا ۵ میلیارد تومان تشکیل شده است و افرادی از بازار آشفته و فضایی که در بعضی اقلام از جمله در حوزه مصالح ساختمانی به ‌ویژه آهن‌آلات پیش آمده بود سوء استفاده کردند. این اقدام با طرح‌ریزی کلاهبرداری از پیش تعیین شده ی مغازه‌هایی که مبادرت به خرید و فروش آهن آلات می‌کرد نسبت به اغفال برخی از خریداران آهن‌آلات در آن شرایط خاص اقدام کرده بود. شگرد این افراد به این صورت بود که وجهی را به عنوان پیش پرداخت از افراد می‌گرفتند و متعهد می‌شدند در موعد مقرر آهن‌آلات را تحویل دهند و اعتماد مردم را با تحویل به‌موقع به برخی از افراد ومال باختگان قبلا جلب کرده بودند. از این رو مسئولین امنیتی از مردم درخواست دارند تا فریب این گونه افراد را نخورند و هنگام خرید در این زمینه بررسی بیشتری  در رابطه با حسن انجام کار  دفاتر فروش داشته باشند و هم چنین در این رابطه  واحدهای نظارتی می بایست بر عملکرد اصنافی از این نوع  دقت بیشتری به خرج دهند.

از این رو وجود مجموعه ای چون آهن پرایس که به عنوان عاملیت فروش در بازار آهن در حال خدمت رسانی و تامین نیاز مصرف کنندگان نهایی می باشد با روشن شدن پرونده هایی این چنین بیش از پیش به خود می بالد که در مدت فعالیت خود بیشترین تمرکز خود را بر جلب رضایت حداکثری مشتریانش قرار داده است و اعتماد مشتریانش را افتخار بزرگی برای تداوم فعالیت برند کاری خود می داند چراکه کسب اعتماد و رضایت مشتری به این سادگی برای هیچ مجموعه میسر نمی شود.اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: