رعایت حقوق مشتری، اصلی مهم در بازاریابی

رعایت حقوق مشتری، اصلی مهم در بازاریابی
رعایت حقوق مشتری، اصلی مهم در بازاریابی

رعایت حقوق مشتری، اصلی مهم در بازاریابی

به گزارش آهن پرایس در اخبار بازار فولاد، بنابر اظهارات مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان، یکی از اصولی که هر شرکت تولیدی و بازرگانی باید به ‌آن پایبند باشد، رعایت حقوق مصرف‌ کنندگان است و در اصل بازاریابی، مشتری حرف اول را می‌زند بنابراین تولید کننده همیشه باید به مشتری فکر کند. شرکت فولاد هرمزگان با رعایت مراحلی چون کیفیت مطلوب ، قیمت مناسب، تحویل به موقع و خدمات پس از فروش و بطور کلی با در نظر گرفتن نیاز های مشتری موفق به کسب این گواهینامه شده است.

یکی از کارهای خوبی که در فولاد هرمزگان انجام می‌شود و رضایت مشتری را به دنبال دارد برگزاری سالانه ‌ی همایش و جلسات متعدد با مشتریان است که به صورت سالانه رضایت مندی مشتریان را مورد سنجش قرار می دهد و از آنها در خواست می‌ شود که نکات مورد نظر خود را به مدیریت انعکاس دهند.

وی در خصوص مسئولیت های شرکت فولاد در راستای حفظ محیط زیست ابراز داشت : قطعا یکی از مسئولیت‌ های مهم ما بحث محیط زیست است و هر شرکت تولیدی باید در قبال مسئولیت های اجتماعی وظایف خود را ایفاء کند. ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم و در راستای حفظ محیط‌ زیست اقدامات قابل توجهی را انجام داده‌ایم.  مدیر فروش و بازاریابی فولاد هرمزگان با اشاره به اینکه مواد خام مورد نیاز شرکت را بیشتر در داخل تامین می‌شود، عنوان کرد: در راستای حمایت از تولید داخلی سعی کرده‌ایم مواد خام را از داخل تامین کنیم چرا که این کار باعث رشد و ارتقاء روند تولید در کشور خواهد بود.و همچنین در خصوص صادرات با توجه به حقوق مصرف کننده در داخل کشور و همچنین صادرات در حوزه بین المللی، اظهار داشت: از زمانی که فولاد هرمزگان شروع به تولید کرد توانستیم به اقصی نقاط دنیا صادرات داشته باشیم که این نشان از کیفیت مناسب و توانایی فولاد هرمزگان در رقابت با سایر شرکت ها و تولید کننده ها در سطح بین المللی دارد.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

پرینت صفحه لیست قیمت ها در تلگرام کانال آهن خبر

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
مسیریابی کانال تلگرام ۰۲۱-۵۴۱۰۳