فروش آهن آلات و ورق گرم در روسیه

فروش آهن آلات و ورق گرم در روسیه
فروش آهن آلات و ورق گرم در روسیه

فروش آهن آلات و ورق گرم در روسیه

برسی ها نشان می دهد که در بازار آهن روسیه نیز رکود وجود دارد و بی تحرکی بازار باعث شده تا عرضه کنندگان ورق، قیمت های اعلامی خود را همچنان ثابت اعلام کنند. در شرایط کنونی که عرضه کنندگان تلاش می کنند تا با ثابت نگه داشتن قیمت ها برای فروش آهن آلات ساختمانی قدمی بردارند، فقط بصورت مقطعی و موقت می توانند موجبات بهود بازار را فراهم کنند. برای رسیدن به شرایطی مطلوب تر در حوزه فروش اهن الات باید به رفع چاره ای کار ساز اندیشید.

طبق گزارشات جدیدی که از بازار آهن روسیه به دست آمده است؛ پیش بینی بازار آهن آلات بر این است که به زودی شاهد کاهش قیمت ها در این کشور باشیم. لازم به ذکر است که اخیرا عرضه کننده های ورق در روسیه در صدد آن هستند که ثبات قیمت ها را همچنان حفظ کنند و ممکن است در روز های آتی شاهد پایین آمدن قیمت ها در ماه ژوئن باشیم. در حال حاضر به دلیل دیده نشدن نشانه هایی از بهود در بازار، روسیه با عرضه کنندگان قزاق رقابت شدید تری پیدا کرده است
به گزارش آهن پرایس، تولید کنندگان ورق گرم در روسیه بطور رسمی اظهار کرده اند که می خواهند قیمت ورق ها را مشابه با ماه های گذشته اعلام کنند؛ بدین منظور آنها قیمت جدید ورق گرم را 618 تا 622 دلار هر تن با 188 درصد مالیات بر ارزش افزوده تحویل بازار مسکو به خریدران اعلام کردند ولی طبق انتظارات فعالان بازار، احتمال زیادی می رود که در آینده نزدیک، شاهد کاهش قیمت 18 دلاری بشویم. گفتنی است که در حال حاضر به دلیلل عرضه بالای تجار، جو منفی بازار افزایش یافته است. با وجود این تفاسیر، قیمت های اعلامی کارخانه های روسی بالاست و به همین دلیل همچنان موفق به حذف رقبای قزاقی در بازار نشده اند.

البته با این موضوع را نیز در نظر گرفت که حتی اگر 18 دلار افت قیمت نیز در بازار داخلی رخ دهد هنوز درآمد حاصل از فروش داخلی ورق گرم در روسیه 85 تا 90 دلار هر تن از صادرات از دریای سیاه بالاتر خواهد بودبا توجه به مطالبی که ذکر شد مشخص می شود که قیمت ورق گرم در اکثر نقاط دنیا نیز رو به کاهش است. چنین وضعیتی حکایت از رکود جهانی در بازار اهن و فروش آهن آلات دارد.

 

 

 

برای دریافت قیمت روز میلگرد آجدار ، قیمت روز ورق سیاه ، قیمت روز ورق روغنی ، قیمت روز ورق گالوانیزه ، قیمت روز نبشی ، قیمت روز ناودانی ،  در کانال تلگرام ما عضو شوید. برای عضویت در کانال ⬅️ اینجا ➡️ را کلیک کنید

 
امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: