قیمت آهن آلات ساختمانی افزایشی شد!

قیمت فروش آهن آلات ساختمانی افزایشی شد!
قیمت آهن آلات ساختمانی افزایشی شد!

قیمت آهن آلات ساختمانی افزایشی شد!

با وجود آنکه در چند هفته ی اخیر شاهد ثبات قیمت ها در بازار آهن آلات کشور بودیم، در اولین هفته ی آبان ماه شاهد روند افزایشی قیمت ها هستیم. در روز گذشته (یک شنبه 96/7/30) قیمت آهن آلات ساختمانی افزایش یافت. بدین ترتیب که قیمت پروفیل ها توسط کارخانه داران و عرضه کنندگان با 50 الی 70 تومان افزایش اعلام شد.

در ساعاتی بعد، قیمت میلگرد ها نیز با افزایش قیمت 60 الی 80 تومانی اعلام شد که این موضوع می تواند باعث ناراحتی و نارضایتی مجدد خریداران شود. 

قیمت تیرآهن ها نیز حدود 5 هزار تومان افزایش داشت؛ البته لازم به ذکر است که قیمت تیرآهن در سایز های بالا مانند 24 و 27، افزایش قیمت 20 هزار تومانی را داشت. قیمت نبشی ها نیز در کنار سایر آهن آلات ساختمانی افزایش یافت و با افزایش قیمت 50 الی 70 تومانی اعلام شد. قیمت ناودانی های ایرانی نیز به تناسب قیمت نبشی ها، حدود 70 تومان افزایش یافت. 

با وجود تمام این تفاسیر، قیمت ورق های سیاه در بازار آهن تهران ثابت اعلام شد و تغییری نداشت. این موضوع به دلیل تصمیم گیری های عرضه کنندگان بزرگ ورق سیاه می باشد. به نظر می رسد با وجود آنکه قیمت تمام اهن الات افزایش یافت، عرضه کنندگان ورق سیاه قصد داشتند تا با ثابت نگه داشتن قیمت ها اقدام به فروش بیشتر کنند و بتوانند مشتری های بیشتری را جذب کنند.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: