قیمت آهن آلات ساختمانی در روز گذشته

قیمت آهن آلات ساختمانی در روز گذشته
قیمت آهن آلات ساختمانی در روز گذشته

قیمت آهن آلات ساختمانی در روز گذشته

اخبار بازار آهن حاکی از آن است که در روز گذشته از شدت روند صعودی قیمت ها کاسته شده است. به عبارت دیگر می توان گفت که بازار جو آرامی را به خود گرفت و مانند روز های قبل، اخباری مبنی بر نوسانات بازار و بسته شدن فروش و افزایش ناگهانی قیمت ها گزارش نشد. هر چند که در روز گذشته نیز همچنان افزایش قیمت ها را داشتیم اما با این حال می توان گفت که بازار اهن در روز گذشته بسیار جو آرام تر و خوشایند تری را برای مشتریان نسبت به روز های قبل داشت. زیرا طبق آمار ها و گزارشات، در روز ها اخیر شاهد افزایش قیمت آهن آلات در همه ی مقاطع و همه ی برند های مختلف بودیم. بدین منظور که اگر اعلام می شد امروز قیمت میلگرد افزایش دارد، یعنی تمام کارخانه های تولید کننده میلگرد افزایش قیمت دارند. اما در حال حاضر شرایط فرق می کند. زیرا در روز گذشته شاهد افزایش قیمت در بعضی از کارخانه ها بودیم و اینکه در روز گذشته نوسان قیمتی وجود نداشت، علت آن است که اعلام شود جو بازار اهن آرام شده است.

در روز گذشته قیمت تیرآهن در بعضی از سایز ها و کارخان ها افزایش داشت. قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان نسبتا ثابت و قیمت تیرآهن آریان فولاد و فولاد یزد و تبریز افزایش داشت. قیمت میلگرد ها نیز در بیشتر کارخانه ها ثابت اعلام شد، فقط میلگرد های کارخانه ظفربناب، پرشین فولاد و کویرکاشان افزایش داشت. در خصوص نبشی ها نیز می توان گفت که قیمت ها ثابت بود و تنها نبشی های ناب تبریز و اسپیرال افزایش داشته است.

اما در ارتباط با قیمت ناودانی شرایط کمی متفاوت است. زیرا قیمت ناودانی ها افزایش داشت و تنها ناودانی البرز غرب (ابهر) و ناودانی ناب تبریز قیمت ثابت داشتند. پروفیل ها نیز قیمت نسبتا ثابتی داشتند به غیر از پروفیل هیربد، پروفیل صدرا و نورد میلاد یزد که افزایش قیمت داشت. ورق سیاه در همه ی کارخانه ها و سایز ها افزایش قیمت داشت. ورق فولاد مبارکه و ورق اکسین، ورق گیلان و ورق کاویان و ورق روس افزایش قیمت داشت.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

 

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: