قیمت آهن آلات ساختمانی و اخبار بازار آهن امروز

قیمت آهن آلات ساختمانی و اخبار بازار آهن امروز
قیمت آهن آلات ساختمانی و اخبار بازار آهن امروز

قیمت آهن آلات ساختمانی و اخبار بازار آهن امروز

قیمت آهن آلات ساختمانی امروز دچار نوسان شدیدی شد. بالاخره بعد از گذشت 10 روز که فروش آهن آلات با نرخ ثابتی انجام می شد، امروز قیمت ها تغیری پیدا کرد و نوسان بسیار زیادی در بازار مشاهده شدکارخانه های تولید کننده پروفیل، قیمت های اعلامی خود را بدون تغیر و همچنان ثابت اعلام کردند. سپس حدود ساعت 11 کارخانه های تولید کننده میلگرد، قیمت میلگرد را طبق ده روز گذشته بدون تغیر و ثابت اعلام کردند؛ اما پس از گذشت یک ساعت از اعلام قیمت ها، کارخانه ها تک تک قیمت های خود را 10 الی 20 تومان افزایش دادند و بازار دچار نوسان قیمتی بسیار زیادی شد. لازم به ذکر است که این نوسانات به حدی در بازار جدی بود که کارخانه های تولید کننده میلگرد، فروش خود را بستند.

با وجود این تفاسیر گفتنی است که قیمت تیرآهن های امروز با افزایش قیمت 2000 الی 5000 تومنی اعلام شده ولی نوسانی نداشت. منظور از این پیام این می باشد که قیمت تیراهن ها امروز دچار نوسانی نشد و در طول روز  مانند قیمت میلگرد تغیری نکرد؛ فقط در ابتدای ظهر با افزایش اعلام شد ولی همین قیمت اعلامی اول ظهر، همچنان تا پایان روز ثابت ماند.

قیمت نبشی ، قیمت ناودانی ، قیمت پروفیل

قیمت این سه دسته از آهن آلات ساختمانی امروز هم مانند 10 الی 12 روز پیش ثابت و بدون تغیر اعلام شدپیش بینی بازار آهن بر این است که در روز های آتی نیز شاهد افزایش قیمت ناگهانی نبشی، ناودانی و پروفیل در بازار آهن تهران باشیم. زیرا بسیار مسلم است که بعد از سپری شدن دوره ای از ثبات قیمت ها، شاهد افزایش ناگهانی قیمت ها باشیم.

 

 

فروش ورق سیاه، فروش پروفیل، فروش ورق روغنی، فروش تیرآهن، فروش ورق گالوانیزه، فروش نبشی و فروش ناودانی ،در آهن پرایس با تضمین قیمت وکیفیت انجام میگیردبرای اطلاع از آخرین قیمت ها و عضویت در کانال تلگرام ما ⬅️ اینجا ️ را کلیک کنید.

 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: