قیمت ورق گرم و سرد صادراتی

قیمت ورق گرم و سرد صادراتی
قیمت ورق گرم و سرد صادراتی

اخبار مربوط به ورق های فولادی حاکی از ثبات قیمت هاست. زیرا طول یک هفته ی گذشته قیمت ورق گرم و سرد صادراتی ثابت بوده است. فعالان بازار می گویند: به دلیل هفته های گذشته که روند قیمت ها بصورت صعودی بود، موجب شد تا فعالان در این صنف اقدام به عقب نشینی کنند. البته لازم به ذکر است که در چین بصورت 11 هفته متوالی قیمت ها روند افزایشی داشت که هم اکنون شرایط در بازار چین فرق کرده است.

اخبار مربوط به ورق های فولادی حاکی از ثبات قیمت هاست. زیرا طول یک هفته ی گذشته قیمت ورق گرم و سرد صادراتی ثابت بوده است. فعالان بازار می گویند: به دلیل هفته های گذشته که روند قیمت ها بصورت صعودی بود، موجب شد تا فعالان در این صنف اقدام به عقب نشینی کنند. البته لازم به ذکر است که در چین بصورت 11 هفته متوالی قیمت ها روند افزایشی داشت که هم اکنون شرایط در بازار چین فرق کرده است. گفتنی است که: آخرین قیمت ورق گرم صادراتی سی آی اس545 تا 565 دلار هر تن فوب ثبت شده در حالی که پیشنهاد قبلی 550 تا 560 دلار بود.

نکته ای که در شرایط فعلی بازار وجود دارد، افت قیمت های جزیی چین عرضه کننده های سی آی اس می باشد که باعث نگرانی مشتریان شده است. درخواست های خرید کم شده و عرضه کننده ها حاضرند تخفیف بدهند. ورق سرد صادراتی سی آی اس نیز 580 تا 610 دلار هر تن فوب و در ثبات است.

ورق گرم صادراتی چین از 550 تا 560 دلار به 545 تا 565 دلار هر تن فوب تغییر کرده است. ظاهرا نوسانات بازار داخلی موجب شده بازار صادراتی نیز کمی تغییر قیمت داشته باشد. البته برخی تا 570 دلار  هر تن فوب نیز پیشنهاد داده اند. انتظار می رود برای روزهای آتی قیمت مورد نظر عرضه کننده ها 555 تا 560 دلار هر تن فوب باشد. در جنوب شرق آسیا ورق گرم وارداتی 2 دلار ارزان تر شده 575 تا 583  دلار هرتن سی اف آر ثبت شده است.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

 

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: