وضعیت بازار آهن آلات

وضعیت بازار آهن آلات
وضعیت بازار آهن آلات

در طی روز های اخیر شاهد بی حرکتی و ثبات قیمت ها در بازار آهن بودیم. بر خلاف تصورات از پیش بینی قیمت آهن آلات، بعد از برگذاری انتخابات رئیاست جمهوری، افزایش قیمتی حس نشد. البته لازم به ذکر است که بعد از گذشت چند روز از انتخابات، قیمت ها بطور ناگهانی دچار افزایش اندکی شدند که این افزایش قیمت ها موقت بود و به سرعت قیمت ها به قیمت های پیشین بازگشت. گفتنی است که در حال حاضر، قیمت ها حتی نسبت به دوره ی 

در طی روز های اخیر شاهد بی حرکتی و ثبات قیمت ها در بازار آهن بودیم. بر خلاف تصورات از پیش بینی قیمت آهن آلات، بعد از برگذاری انتخابات رئیاست جمهوری، افزایش قیمتی حس نشد. البته لازم به ذکر است که بعد از گذشت چند روز از انتخابات، قیمت ها بطور ناگهانی دچار افزایش اندکی شدند که این افزایش قیمت ها موقت بود و به سرعت قیمت ها به قیمت های پیشین بازگشت. گفتنی است که در حال حاضر، قیمت ها حتی نسبت به دوره ی قبل از انتخابات نیز کمتر شده.

هرچند که در بازار نوسانات ریزی وجود دارد، اما قیمت آهن آلات ساختمانی تغیری پیدا نمی کندوضعیت بازار آهن آلات در حال حاضر در شرایط ثابتی به سر می برد و بسیار موقعیتی مناسبی برای خریدارن آهن آلات می باشد. زیرا قیمت آهن آلات ثابت می باشد و رکود و گرانی بازار بر روی آهن آلات تاثیری نگذاشته و شرایط مناسبی را برای خرید و فروش آهن آلات فراهم کرده استپیش بینی بازار آهن بر این است که در روز های آتی شاهد یکک  تغیر ناگهانی دیگر و افزایش قیمت ها بصورت موقت باشیم. در هر صورت بسیار بعید است که در آینده ای نزدیک همچنان این قیمت ها پا بر جا باشند و زمینه ی خرید کردن بصورت شرایط فعلی، فراهم باشد.

با وجود تمام مواردی که ذکر شد، نباید این موضوع را فراموش کرد که به دلیل اوضاع کلی اقتصاد جامعه و رکود کلی در بازار، افزایش قیمت ها دور از ذهن نخواهد بود؛ زیرا اگر اوضوع نا به سامان اقتصادی بر روی کارخانه ها تاثیر بگذارند، کارخانه ها تولیدات خود را بشدت پایین میاورند. این امر نتیجه ای جز کمبود عرضه و مازاد تقاضا در پی نخواهد داشت. همچنین همین اتفاق بزرگ ترین و مهم ترین دلیل افزایش قیمت آهن آلات خواهد بود.

برای دریافت قیمت روز میلگرد آجدار ، قیمت روز ورق سیاه ، قیمت روز ورق روغنی ، قیمت روز ورق گالوانیزه ، قیمت روز نبشی ، قیمت روز ناودانی ،  در کانال تلگرام ما عضو شوید. برای عضویت در کانال ⬅️ اینجا ➡️ را کلیک کنید

 
 

 

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: