چه میزان از محصولات فولادی کشور صادر می شود؟

چه میزان از محصولات فولادی کشور صادر می شود؟
چه میزان از محصولات فولادی کشور صادر می شود؟

با توجه به آمار بدست امده از سوی بخش معدن و صنایع معدنی، طی 9 ماهه ابتدایی سال جاری این بخش بیش از 672.9 میلیون دلار کالا به کشور افغانستان صادر کرده است که از این میزان 230.1 میلیون دلار مربوط به زنجیره فولاد و محصولات فولادی بوده است. به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار فولاد، از جمله اقلام صادر شده آجر، سرامیک، زنجیره سیمان و محصولات پایین دستی و قطعات فولادی به همراه 

با توجه به آمار بدست امده از سوی بخش معدن و صنایع معدنی، طی 9 ماهه ابتدایی سال جاری این بخش بیش از 672.9 میلیون دلار کالا به کشور افغانستان صادر کرده است که از این میزان 230.1 میلیون دلار مربوط به زنجیره فولاد و محصولات فولادی بوده است.

به گزارش آهن پرایس در تحلیل بازار فولاد، از جمله اقلام صادر شده آجر، سرامیک، زنجیره سیمان و محصولات پایین دستی و قطعات فولادی به همراه مس بوده است که همگی به کشور افغانستان صادر شده است.

علاوه بر کالاهای معدن و صنایع معدنی، زنجیره المینیوم و محصولات زنجیره روی و سنگ آهن و زغال سنگ نیز به این کشور صادر شده اند.

همچنین محصولات پایین دستی اعم از قطعات فولادی نیز بیش از 38 هزار و 572 تن با قیمت 65 میلیون و 829 هزار دلار به افغانستان صادر شده است. سایر اقلام معدن و صنایع معدنی نیز در 9 ماهه امسال به وزن 399.6 هزار تن در مقابل 30 میلیون و 554 هزار دلار صادر شده است.

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: