گزارش بازار آهن آلات

گزارش بازار آهن آلات
گزارش بازار آهن آلات

اخبار بازار آهن حاکی از آن است که بدلیل نزدیک شدن به سال جدید ، وضعیت بازار آهن آلات، به گونه ای است که بسیاری از کارخانه ها قیمتی ثابت اعلام کردند و بعضی دیگر مثل نبشی شکفته ، فروش خود را بسته اند. وضعیت بازار آهن آلات در حالتی بسیار ساکن و بی تحرک است. قیمت میلگرد و تیرآهن ها و اکثر ورق های سیاه نیز ثابت اعلام شده . در ادامه به ذکر اخبار بازار آهن و قیمت آهن آلات ساختمانی در 95/12/24 و پیش بینی بازار آهن ...

اخبار بازار آهن حاکی از آن است که بدلیل نزدیک شدن به سال جدید ، وضعیت بازار آهن آلات، به گونه ای است که بسیاری از کارخانه ها قیمتی ثابت اعلام کردند و بعضی دیگر مثل نبشی شکفته ، فروش خود را بسته اند.  وضعیت بازار آهن آلات در حالتی بسیار ساکن و بی تحرک است. قیمت میلگرد و قیمت تیرآهن ها و اکثر ضخامت های قیمت ورق سیاه  نیز ثابت اعلام شده . در ادامه به ذکر اخبار بازار آهن و قیمت آهن آلات ساختمانی در 95/12/24 و پیش بینی بازار آهن می پردازیم.

به گزارش آهن پرایس، در روز گذشته قیمت آهن آلات ساختمانی ثابت بود ولی روندی افزایشی داشت. این امر به دلیل طی کردن روز های آخر سال و بسته شدن فروش اکثر کارخانه ها و بنگاه های فروش آهن آلات  بود. لازم به ذکر است بعضی از کارخانه ها با ذکر این که فروش از 15 فروردین سال 96 آغاز خواهد شد ، اعلام بسته شدن فروش کردن. در تهران نیز بسیاری از بنگاه های آهن آلات ، فروش خود را بدلیل جمع کردن و بستن حساب ها ، بستند.

پیش بینی قیمت آهن آلات در سال 96 

هرچند که در سال های گذشته ، شاهد رونق کمی در بازار آهن در اواخر سال بودیم ، ولی در سال جاری هیچ رونقی مشاهده نشد و بازار آهن در حالتی از سکون و بی تحرکی بود. پیش بینی میشود با توجه به اظهارات صاحبان نظر در حوزه مسکن و بیانیه های کارشناسان مسکن در خصوص رشد و رونق بازار مسکن در سال 96 ، بازار آهن نیز تکونی بخورد و جانی دوباره بگیرد. بدیل کاهش معاملات مسکن در فصل زمستان ، بازار آهن نیز دچار رکود شد. ولی در سال آینده پیش بینی میشود با توجه با رشد و افزایش ساخت و ساز ، معرفی شدن فایل های جدید به واسطان ملکی ، افزایش حجم معاملات و رشد تعداد واحد های رهن و اجاره ، در بازار آهن نیز شاهد رونق باشیم. که احتمال آن که قیمت آهن آلات ساختمانی نیز افزایش پیدا کند ، بدیهی و دور از ذهن نیست.

با توجه به تسهیلاتی که در راستای افزایش ساخت و ساز ها برای انبوه سازان در نظر گرفته شد ، و اطای وام های بانکی و همچنین وجود طرح مسکن اجتماعی که کمک بزرگی برای اقشار کم درآمد جامعه برای پرداخت اجاره مسکن می باشد ، انتظار می رود در سال 96 شاهد رونق و جان گرفتن دوباره بخش مسکن و بازار آهن باشیم.

برای دریافت قیمت میلگرد ، قیمت تیر آهن ، قیمت نبشی و نادانی ، قیمت پروفیل ، قیمت ورق ، در کانال تلگرام ما عضو شوید. برای عضویت در کانال ⬅️ اینجا ️ را کلیک کنید.

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: