قیمت آهن آلات روندی صعودی داشت

قیمت آهن آلات روندی صعودی داشت
 قیمت آهن آلات روندی صعودی داشت

اخبار بازار آهن حاکی از افزایش قیمت هاست. در هفته ی جاری، قیمت آهن آلات روندی صعودی داشت و تا پایان روز گذشته نیز این شیب قیمت ها موقعیت خود را حفط کرد. به دلیل بسته شدن فروش عرضه کنندگان آهن و نوسان قیمتی که در بازار وجود دارد و همچنین عدم قیمت دهی کارخانه های تولید کننده و نوسانی که در تعداد خرید و فروش های اهن الات در بازار وجود دارد، نمیتوان برای امروز بازار اهن پیش بینی ارائه داد. آنچه که مشخص هست، بالا رفتن قیمت هاست. نکته جالبی 

اخبار بازار آهن حاکی از افزایش قیمت هاست. در هفته ی جاری، قیمت آهن آلات روندی صعودی داشت و تا پایان روز گذشته نیز این شیب قیمت ها موقعیت خود را حفط کرد. به دلیل بسته شدن فروش عرضه کنندگان آهن و نوسان قیمتی که در بازار وجود دارد و همچنین عدم قیمت دهی کارخانه های تولید کننده و نوسانی که در تعداد خرید و فروش های اهن الات در بازار وجود دارد، نمیتوان برای امروز بازار اهن پیش بینی ارائه داد.

آنچه که مشخص هست، بالا رفتن قیمت هاست. نکته جالبی که وجود دارد، پیش بینی ای است که در روز گذشته در ارتباط با قیمت نبشی و ناودانی عنوان کرده بودیم. طبق این پیش بینی اعلام شده بود که : " در ارتباط به قیمت نبشی ها و قیمت ناودانی می توان اعلام کرد که قیمت ها ثابت بود و کوچیک ترین تغیر و نوسانی نداشت. پیش بینی میشود اگر روند قیمت ها از حالت صعودی خارج نشد و قیمت ها به حالت ثابت بر نگشت، قیمت نبشی و ناودانی هم به زودی کمی افزایش خواهد یافت. ​ "

در روز گذشته نیز به دلیل آنکه قیمت تیرآهن و میلگرد مجددا افزایش یافت و شاهد ثابت بودن قیمت ها در بازار نبودیم، قیمت نبشی و ناودانی ها نیز افزایش یافت. نبشی آریان فولاد - شکفته - جاوید بناب و ظهوریان افزایش قیمت داشت. قیمت نشی های ناب تبریز ثابت بود. قیمت تیرآهن در روز گذشته 5 الی 10 تومان دیگر نیز افزایش داشت . گفتنی است که تیرآهن های ذوبی و متفرقه برای باری دیگر بالا رفتن قیمت ها را تجربه کردند.

قیمت میلگرد نیز مانند روز های گذشته با 20 الی 50 تومان افزایش همراه بود. 

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.

 

 

 

انتشار مطالب این سایت با ذکر منبع و درج لینک آزاد است.

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 0 از 5 - 0 رای

اشتراک گذاری:

نظرات کاربران (0)

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید: