کارخانه آریا ذوب

شرکت آریا ذوب اصفهان در سال 1383 فعالیت خود را در زمینی به مساحت 1000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی علویجه آغاز کرد. پس از گذشت چند سال، شرکت آریا ذوب با تکیه بر توان کارکنان و متخصصان خود و همچنین با استفاده از مجهزترین تجهیزات روز دنیا توانست نام خود را در صنعت فولاد کشور مطرح نماید.

در حال حاضر این شرکت با استفاده از پرسنل متخصص و تجهیزات پیشرفته در زمره بهترین تولیدکنندگان فولاد و چدن کشور قرار گرفته است. از مهمترین عوامل محبوبیت این مجموعه می توان به بهره گیری از فرآیند کامل تولید محصولات فولادی از ابتدا تا انتها و استفاده از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و کنترل کیفیت اشاره کرد. از تاریخ تاسیس مجتمع آریا ذوب، این شرکت اقدام به ساخت بسیاری از پروژه های ساختمانی کرد و به صنعت ساخت و ساز کمک شایانی کرده است. مسئولیت پذیری، قابلیت اعتماد و رعایت دقیق استانداردهای محصولات از مهمترین اهداف این شرکت می باشد. همچنین مجموعه آریا ذوب تاکید زیادی بر کیفیت و دقت عملیات برش و خمش محصولات فولادی دارد چراکه این امر نقش مهمی را در کیفیت محصولات ایفا می نماید.

از جمله توانمندی های این شرکت می توان به تولید از مرحله طراحی و مدل سازی پیشرفته تا ماشین کاری و بسته بندی اشاره کرد که تمامی آن زیرنظر آزمایشگاه های پیشرفته کنترل کیفیت می باشد. مجموعه آهن پرایس به صورت روزانه قیمت میلگرد آجدار آریاذوب را در کانال و سایت خود به روز می نماید. شما می توانید به منظور خرید میلگرد آجدار این واحد تولیدی با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات آریا ذوب

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ