کارخانه ابرکوه

مجتمع فولاد سرمد ابرکوه در سال  ۱۳۹۱ تأسیس گردید و بر اساس سیاست های صنعتی کشور در راستای توسعه طرح های فولادی و با سفارش توسعه برنامه های صنعتی کشور در کمتر از ۳ سال بصورت سهامی خاص به شماره ثبت ۴۳۶۴۱۳ در کیلومتر ۱۵جاده ابرکوه استان یزد در زمینی به مساحت ۱۵۰هکتار آغاز به فعالیت نمود.

فولاد ابرکوه با بخشی از ظرفیت خود سالانه به تولید بخشی از میلگرد، تیرآهن، شمش و مقاطع فلزی مورد نیاز در بازار داخلی می پردازد. این مجتمع به منظور پیشرفت روز افزون اقدام به جذب نیروهای متخصص و متعهد کرده و همواره با تکیه بر اصل آموزش در جهت ارتقای کیفیت خدمات و محصولات خود می باشد. این مجتمع همچنین با افزایش دامنه فعالیت های خود در واحد ارتباط صنعت و دانشگاه اقدام به اشتغال زایی با جذب نیروهای بومی از منطقه کرده است. حدود ۴۰۰ نفر در بخش اداری و واحد نورد این مجموعه در سه شیفت مشغول به کار هستند.

این مجتمع در راستای توسعه فعالیت های خود اقدام به راه اندازی واحد نورد برای تولید میلگرد ابرکوه یزد به ظرفیت تولید سالانه ۵۰۰ هزار تن در سال نمود. میلگردهای تولیدی این مجتمع از سایز ۸ تا ۳۲ میلیمتر و از نوع آنالیز A3 تولید می شوند. شما می توانید به منظور خرید میلگرد آجدار ابرکوه و یا اطلاع از قیمت میلگرد آجدار ابرکوه با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات ابرکوه