کارخانه اکسین

مجتمع فولاد اکسین خوزستان با هدف تأمین نیازمندی های صنایع مختلف به ورق های عریض فولادی و عملیات حرارتی مانند نفت، گاز و پتروشیمی در سال 1384 تأسیس گردید.و هدف اصلی این واحد تولیدی رفع نیاز محصولات استراتژیک صنعت کشور می باشد.

فولاد اکسین خوزستان در سال 1388 با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، تولید محصولات خود را آغاز کرد و امروزه با تولید انبوه ورق های عریض و خواص مورد نیاز مشتریان، سعی بر جلب رضایت مشتری دارد و در مسیر رشد و تعالی قدم بر می دارد.

فولاد خوزستان در جهت دستیابی به بالاترین ظرفیت تولید با بیشترین کیفیت اقدام به دریافت گواهینامه های مختلف تولیدی کرده است. این مجتمع همچنین در جهت رعایت الزامات ایمنی و بهداشت اقدام به دریافت گواهینامه IMS نموده است. مجتمع فولاد خوزستان سال گذشته در جهت رشد فرهنگ پژوهش در کنار سایر سرمایه گذاری های اقتصادی و انسانی اقدام به راه اندازه واحد تحقیق و توسعه نمود. این اقدام که در جهت رفع نیازهای علمی و فنی مورد نیاز سازمان راه اندازی شد به عنوان یک شاخص توسعه یافتگی در جوامع امروز تلقی می شود. یکی از اصلی ترین اهداف این مجتمع دسترسی به توان تولید بالای ورق API می باشد. تکنولوژی تولید این نوع ورق بطور کامل توسط متخصصین و کارشناسان فعال در فولاد اکسین بومی سازی شده است.

مجموعه آهن پرایس به صورت روزانه قیمت ورق سیاه اکسین را در سایت و کانال تلگرامی خود به روز می نماید. شما می توانید به منظورخرید ورق سیاه اکسینبا کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات اکسین

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ