کارخانه بردسیر کرمان

شرکت صنایع فولاد کرمان(بردسیر) سال 1369 به بهره برداری رسید و اکنون پس از 25 سال فعالیت به عنوان یکی از تولیدکنندگان فولاد در عرصه های ملی حضوری فعال دارد. فاز اول این شرکت در سال 1380 با ظرفیت 150 هزار تن افتتاح گردید و پس از آن نیز با رسیدن به ظرفیت 220 هزار تن، هم اکنون در حال فعالیت است. فاز دوم آن نیز، در مرداد ماه سال 1394 به عنوان کارخانه فولادسازی با ظرفیت 420 هزار تن به بهره برداری رسید.

این واحد اولین مجتمع فولادی جنوب شرق کشور به شمار می رود و با تکیه بر قوانین و استانداردهای ملی و بین المللی سعی بر پیشرفت روز افزون دارد. کارخانه بردسیر کرمان با بکارگیری پیشرفته ترین دستگاه ها، تجهیزات و تکنولوژی های روز در زمینه فن آوری اطلاعات توانسته حضوری فعال در تولید انواع میلگرد با کیفیت بالا داشته باشد و در حوزه خرید و فروش میلگرد نقشی مهم در کشور ایفا نماید.

اکنون با آغاز بهره برداری از کارخانه شمش فولادی با ظرفیت 440 هزار تن در سال، می تواند نقش مهمی را با توجه به اصل مشتری مداری در صنعت فولاد کشور ایفا کند. این کارخانه به عنوان یکی از مراکز مهم صنعتی چهناورترین استان کشور بشمار می رود و تلاش بر اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی دارد، از این رو با بهره مندی از زبده ترین کارشناسان توانسته در این مسیر حرکت کند.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که به صورت روزانه قیمت میلگرد آجدار این کارخانه تولیدی را به اطلاع مشتریان گرامی برساند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت لحظه ای آهن آلات از سایت و کانال آهن پرایس دیدن نمایید.

 

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات بردسیر کرمان