کارخانه ترک

یکی از مهم ترین المان هایی که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد، تیرآهن بال پهن و یا همان هاش می باشد که در واقع وظیفه اصلی را در بین سازه ها در ساختمان سازی ایفا می نماید. استفاده از تیرآهن هاش موجب می شود که تمام حرکات یک ساختمان در مقابله رانش زمین و یا حرکات زمین عمل مقاومت کنند تا ساختمان از بین نرود.

تیرآهن هاش نقش بسیار مهمی را در صنعت ساختمان سازی ایفا می کند و حتی در پروژه های صنعتی نیز بسیار کاربرد دارد. تیراهن هاش نیز انواع متفاوتی دارد از جمله: تیرآهن بال متوسط، تیرآهن بال باریک و تیرآهن بال پهن

از نظر وزنی نیز  به سبک و سنگین تقسیم می شود که کشورهای سازنده آن شامل: کره جنوبی، اسپانیا، اکراین، ترک می باشد و در سال های اخیر  نیز در ایران تولید می گردد. سایز تیرآهن هاش از 10 میلیمتر تا 50 میلیمتر می باشد که در طول 12 متر تولید می شود. این نوع تیرآهن ها در واقع دارای یک ویژگی منحصر به فرد می باشند و آن هم برابر بودن بال تیرآهن و جان تیرآهن می باشد.

مجموعه آهن پرایس به عنوان تأمین کننده انواع اهن الات در بازار آهن تهران، روزانه قیمت هاش وارداتی از جمله هاش ترک را به روزرسانی می نماید. شما میتوانید به منظور خرید هاش با کارشناسان آهن پرایس در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات ترک

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ