کارخانه جاوید بناب

شرکت فولاد جاوید بناب در سال 1383 به بهره برداری رسید. این کارخانه در شهرک صنعتی بناب واقع در استان آذربایجان شرقی بنا شده است و عمده فعالیت این شرکت تولید نبشی فولادی و پروفیل های ساختمانی می باشد. شرکت فولاد جاوید بناب در تلاش است با به کارگیری تمام توان خود و همت کارکنان و متخصصان خود، به مشتریان خدمت رسانی کند و در راستای کیفیت هر چه بیشتر محصولات خود کوشا باشد.

 نبشی جاوید بناب ظرف مدت کوتاهی موفق به کسب رتبه بالایی در میان سایر تولیدکنندگان نبشی و ناودانی شده است. واحد تولیدی فولاد جاوید بناب هم اکنون به مدیریت فرهاد یاری بناب در شهرک صنعتی بناب واقع در استان آذربایجان شرقی مشغول فعالیت می باشد. مهمترین محصول این شرکت را می توان نبشی به شمار آورد که با نام نبشی بناب در بازار مصرف ارائه می گردد. نبشی تولیدی فولاد بناب به روش نورد گرم تولید و به فروش می رسد. این محصول یکی از مهمترین مقاطع مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز به شمار می رود.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که بصورت قیمت نبشی جاوید بناب را در سایت و کانال تلگرامی خود به روز نماید. کارشناسان ما در تلاش هستند به منظور خدمت رسانی بهتر در زمینه فروش نبشی جاوید بناب مشتریان گرامی را راهنمایی نمایند. شما می توانید به منظور خرید نبشی جاوید بناب با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات جاوید بناب

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ