کارخانه حسن رود

کارخانه نورد فولاد گیلان که با نام اختصاری حسن رود شناخته می شود، در سال 1383 تأسیس گردید. این مجموعه تولیدی در جاده رشت – بندرانزلی واقع شده است که ظرفیت اسمی تولید آن حدود 200 هزار تن در سال می باشد. مدیرعامل نورد فولاد گیلان، آقای اکبر محمدعلیزاده رستگار می باشد که با تکیه بر توان خود و تلاش کارکنان این مجموعه، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. کارخانه حسن رود میلگرد های آجدار سایز 8، 10، 12، 14 را با استاندارد A2 و میلگردهای آجدار سایز 16، 18، 20 را با استاندارد A3 تولید می نماید.

کارخانه حسن رود به مدیریت آقایان رستگار  در شهرک صنعتی بندر انزلی واقع در مجاورت شهر رشت به ثبت رسید. از مهمترین اهداف تاسیس این مجتمع تولیدی گسترش صنعت فولاد در منطقه شمالی کشور برای تامین آهن آلات مورد نیاز این منطقه است. نزدیکی این مجتمع صنعتی به شهر رشت نیز سبب جذب نیروهای محلی و اشتغال زایی در منطقه شده است. محصولات تولیدی این مجتمع با نام میلگرد حسن رود معامله می گردند و در بازار، نورد گیلان به نام کارخانه میلگرد حسن رود شناخته می شود.

میلگردهای این مجتمع در دو آنالیز A2 و A3 تولید می شود. وزن میلگرد حسن رود با استانداردهای جهانی مطابقت دارد و برای مقام سازی بتن و ساخت و سازهای صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که بصورت روزانه قیمت میلگرد آجدار حسن رود را در کانال و سایت تلگرامی خود به روز نماید. شما می توانید به منظور خرید میلگرد آجدار حسن رود با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات حسن رود

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ