کارخانه سمنان

مجتمع نورد گرم سمنان در سال ۱۳۸۳ در ۷ کیلومتری جاده سمنان دامغان و در انتهای شهرک صنعتی شرق تاسیس گردید. هدف اصلی این شرکت تولید انواع میلگرد ساده و آجدار تعیین شد و مدیر عامل آن در حال حاضر آقای سید محمود تقوی می باشد. ظرفیت تولید مجتمع نورد گرم سمنان  ۲۳۰ هزار تن انواع مقاطع فولادی در سال است. در این راستا یکی از اهداف توسعه طلبانه کارخانه فولاد سمنان تولید شمش با ظرفیت ۱ میلیون تن در سال است.

این شرکت توانسته در راستای شعار اشتغالزایی خود در شهر سمنان، زمینه اشتغال ۷۰ نفر را فراهم نماید. میلگرد سمنان به طور مستقیم از شمش ۱۰*۱۰ یا ۱۵*۱۵ تهیه می شود و به بازار مصرف عرضه می گردد. به دلیل تجربه بالای این شرکت در زمینه تولید میلگرد از نورد گرم، مشاوره های متعددی را نیز در پروژه های این چنینی انجام داده است. شرکت تولیدی نورد گرم سمنان با استفاده از دانش فنی و تجارب کارکنان خود توانسته دستگاه های مورد نیاز مشتریان را با یکسال ضمانت و خدمات فروش تولید و به سراسر ایران عرضه نماید.

شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت میلگرد آجدار سمنان به سایت آهن پرایس مراجعه نموده و یا به منظور خرید میلگرد آجدار سمنان با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات سمنان

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ