کارخانه شاهرود

کارخانه فولاد شاهرود در سال 1380 به ثبت رسید و در سال 1385با تولید سالیانه 200 هزار تن میلگرد آجدار به بهره برداری رسید. این شرکت با مدیریت آقای سید محمد میرحسینی در 12 کیلومتری شهر دامغان تأسیس گردید. یکی از اهداف اولیه این واحد، تولید انواع میلگرد فولادی ساده و آجدار بوده است که در حال حاضر در حوزه تولید و فروش میلگرد آجدار فعالیت می کند.

با افزایش سرمایه گذاران شرکت در سال 1383 و حمایت های سهامداران و اخذ وام های ارزی، مجتمع فولاد شاهرود توانست اهداف بزرگ پیش روی خود را در راستای احداث خطوط ذوب و ریخته گری شمش فولادی با ظرفیت سالیانه 100 هزار تن در سال، پیگیری نماید.

برای رسیدن به همین هدف، قراردادی را با شرکت ایتالیایی برای ساخت ماشین آلات نورد و شرکت آلمانی برای تأمین کوره هایی با مصرف برق کمتر، منعقد نمود. از این رو، این کوره ها که کم مصرف بوده و توانایی شارژ در کوتاه مدت را دارند، تأثیر بسزایی در بهای تمام شده محصولات شرکت خواهد داشت.

در حال حاضر در این مجتمع فولاد شاهرود بیش از ۱۵۰۰ نفر نیروی شاغل به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار هستند که اکثر انها جوانان شاهرودی می باشند وهدف اولیه و مهم تاسیس این شرکت، اشتغال زایی برای جوانان در این شهر بوده است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد آجدار این واحد تولیدی با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات شاهرود

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ