کارخانه شهرکرد

کارخانه شهرکرد تولیدکننده ورق گالوانیزه در استان چهارمحال و بختیاری در منطقه سفید دشت می باشد. جهت اجرای طرح توسعه این واحد صنعتی، زمینی به مساحت 150 هکتار در نظر گرفته شد و پیش بینی میشد که تولید این واحد صنعتی به 300 هزار تن در سال برسد اما با توجه به تنفیذ قرارداد به 400 هزار تن در سال توسعه داده شد. از ویژگی های مهم این ورق، عدم خوردگی و مقاومت بالا در برابر علت های گوناگون فرسودگی می باشد؛ به همین دلیل بدنه های تولید شده با اینگونه ورق دوام بسیار بالاتری دارد.

از جمله ویژگی های خاص ورق گالوانیزه تولید این شرکت عدم خوردگی و مقاومت بالا در برابر مواد خورنده، آلودگی هوا، رطوبت و سایر موارد می باشد که بدین وسیله اتومبیل های تولید شده با این ورق ها دارای دوام و پایداری بالاتری می باشند. با تولید این محصول نیاز وارداتی کشور به ورق خودرو تامین و مرتفع گردید. از طریق شبکه جاده مواصلاتی، حمل ونقل مواد اولیه مورد نیاز این شرکت و محصولات تولیدی به سراسر کشور تامین گردیده است.

این شرکت محصولات خود را در حال حاضر به کشورهای همسایه نظیر عراق، افغانستان، پاکستان و امارات صادر می نماید و فرصت اشتغال را برای ۴۰۰ نفر به طور مستقیم و برای ۴۰۰۰ نفر به طور غیر مستقیم فراهم نموده است. در حال حاضر آقای مهندس اصغر اسماعیلی مدیر عامل کنونی این شرکت تولیدی می باشد.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است به صورت روزانه قیمت ورق گالوانیزه شهرکرد را در سایت و کانال تلگرامی خود به روز نماید. شما می توانید به منظور خرید ورق گالوانیزه شهرکرد با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)