کارخانه فولاد تهران

کارخانه فولاد تهران با هدف تولید انواع مقاطع فولادی در سال 1373 با نام آتا و با مجوز رسمی اداره صنایع استان تهران تأسیس گردید. این مجتمع فعالیت خود را در زمینه نورد گرم آغاز نموده و انواع مقاطع فولادی از قبیل میلگرد، نبشی و ناودانی را تولید می کند.

نخستین واحد فولادسازی این مجموعه در سال 1373 آغاز و در سال 1375 با ظرفیت 6400 تن در یک شیفت کاری به بهره برداری رسید. محصولات فولاد تهران در حال حاضر با ظرفیت عملی 100 هزار تن در سال با کیفیت بهینه تولید و مستقیما به بازار عرضه می گردد.

عملیات تأسیس دومین واحد فولادسازی این مجموعه نیز در سال 1386 در زمینی به مساحت 8040 متر مربع آغاز گردید و طی دو سال مراحل اداری، طراحی و عملیات عمرانی آن به پایان رسید. در حال حاضر این واحد با نام تجاری جویا نورد فولاد تهران، سالیانه 100 هزار تن انواع مقاطع فولادی از قبیل نبشی، ناودانی، سپری و ... را در دو شیفت کاری تولید می کند.

شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت نبشی و قیمت ناودانی فولاد تهران به سایت و کانال تلگرامی آهن پرایس مراجعه نمایید و برای خرید نبشی و خرید ناودانی این واحد تولیدی با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)