کارخانه فولاد غرب

مجتمع فولاد غرب با تلاش سرمایه گذاران خصوصی و با تکیه بر تجربه مدیران ارشد فولاد مبارکه در سال 1383 تأسیس گردید. این کارخانه جهت تولید اجرای پروژه های نورد ورق سرد فعالیت می کند و به ظرفیت تولید 550 هزار تن در سال رسیده است. محصولات فولادی این کارخانه با استانداردهای بین المللی در زمینی به مساحت 53 هکتار در استان قم تولید می گردد.

با تلاش شبانه روزی کارکنان و مدیران این واحد تولیدی در راستای استاندارد سازی و ارتقای کیفیت محصولات تولیدی جهت کسب رضایت از مشتریان،  تاکنون توانسته افتخاراتی مانند کسب لوح واحد برتر از اداره استاندارد در سال ۱۳۹۱، تندیس ایمنی و بهداشت از استانداری استان قم در سال ۱۳۹۱، کسب پروانه استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران در سال ۱۳۹۰، گواهی تحقیق و توسعه از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم را در کارنامه خود داشته باشد. همچنین توانسته است گواهینامه های ISO9001:2015 در زمینه سیستم مدیریت کیفیت، گواهینامه ISO14001:2015 در زمینه سیستم مدیریت محیط زیست و گواهینامه ISO14001:2015 را در زمینه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی اخذ نماید.

عمده محصولات این کارخانه در صنایعی همچون خودروسازی، لوازم خانگی، ورق های رنگی و قوطی سازی مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه آهن پرایس در تلاش است تا به صورت روزانه قیمت ورق روغنی فولاد غرب را در سایت و کانال تلگرامی خود به روز نماید. شما می توانید برای خرید ورق روغنی فولاد غرب با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات فولاد غرب