کارخانه فولاد گلستان

شرکت صنایع فولاد گلستان در سال 1381 به بهره برداری رسید. در سال 1375 قراردادی مبنی بر خرید خط نورد میلگرد و مقاطع ساختمانی در قالب قراردادهای پنجگانه با شرکت POMINI ایتالیا به صورت فاینانس منعقد گردید. بنابراین تجهیزات طبق قرارداد ساخته و ارسال شدند و با مساعدت بانک عامل، عملیات اجرایی احداث کارخانه نورد فولاد گلستان در زمینی به مساحت 6 هزار هکتار استارت خورد.

این مجتمع با هدف تولید انواع میلگرد و کلاف برای دستیابی به بازارهای جهانی تلاش فراوانی کرد و در نتیجه در سال 1389 پس از سال ها تلاش بی وقفه به عنوان اولین و بزرگ ترین کارخانه نورد فولاد در شمال کشور شناخته شد. در حال حاضر مجتمع فولاد گلستان با 150 کارگر و کارمند با ظرفیت تولید 340000 تن در سال به فعالیت خود ادامه می دهد.

تجهیزات مربوط به خطوط تولید میلگرد گلستان و سایر مقاطع ساختمانی توسط شرکا ایتالیایی پومینی طراحی و با همت پرسنل فنی مجموعه نورد گلستان و تحت نظارت کارخانه سازنده نصب و راه اندازی شده اند. استفاده از تجهیزات به روز که مطابق با آخرین تکنولوژی ها می باشد، از جمله مواردی است که شرکت نورد ذوب آهن گلستان همواره بر آن تاکید داشته است. نکته قابل توجه آن است که طراحی برخی از تجهیزات خطوط تولیدی مجموعه چون تهویه، سیستم های برق رسانی، اعلام حریق و… توسط مهندسین فنی صنایع نورد فولاد گلستان به مرحله اجرایی رسیده است.

شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت میلگرد آجدار فولاد گلستان و یا خرید میلگرد آجدار فولاد گلستان با کارشناسان آهن پرایس در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات فولاد گلستان