کارخانه قطعات

شرکت نورد و تولید قطعات فولادی طی سال ۱۳۴۷ در ۱۷ کیلومتری جاده قدیم کرج روبروی مجتمع شهید کلاهدوز تاسیس گردید. این شرکت با هدف ايجاد كارخانجات ذوب و ريخته گري فولاد، ماشين سازي و ساخت تجهيزات صنعتي مورد بهره برداری قرار گرفت. در سال ۱۳۵۵ با ایجاد کارخانه نورد گرم، به نام کارخانه قطعات تغییر نام یافت و علاوه بر تولیدات قبلی، ورق تخت فولادی نیز به محصولات تولیدی این مجموعه افزوده شد که در بازار آهن به نام ورق قطعات شناخته می شود.

این واحد تولیدی فعال توان ذوب ریزی فولاد با ظرفیت ذوب ۸۰ هزار تن و تولید ورق با ظرفیت ۱۴ هزار تن در سال را دارا می باشد. از سویی دیگر ظرفیت تولید تجهیزات صنعتی به میزان ۲۰ هزار تن در سال را نیز دارد.

شرکت قطعات فولادی ایران در حال حاضر به عنوان یکی از مجهزترین واحد های تولیدی و تخصصی در ساخت تجهیزات صنایع سنگین و پتروشیمی کشور به شمار می رود؛ همچنین در بخش تولیدی برای ۴۰۰ نفر ایجاد فرصت شغلی نموده است و توانسته معضل بیکاری را در این منطقه تا حدی مرتفع نماید. با تکیه بر تجارب کارکنان و مدیران توانمند توانسته محصولات خود را به شركتهاي مهندسي ايراني و بين المللي و شركتهاي مشاور طرحهاي پتروشيمي عرضه نماید.

شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت ورق سیاه قطعات به سایت آهن پرایس مراجعه نمایید و یا جهت خرید ورق سیاه قطعات با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات قطعات