کارخانه نطنز

فولاد نطنز در ابتدا به عنوان فروشنده آهن آلات آغاز به کار نمود و در ادامه فعالیت تجاری خود در حوزه صنعت قبل از انقلاب، رو به تولید آورد و توانست انواع مفتول های صنعتی و ساختمانی را تولید نماید. سرانجام در سال ۱۳۷۸ این مجتمع در شهرک صنعتی نطنز تاسیس گردید و شروع به تولید محصولات خود نمود و در نتیجه در سال ۱۳۸۲ به بهره برداری رسید. در این کارخانه تولیدی انواع میلگرد شاخه ای و کلاف در اشکال ساده و آجدار طبق آخرین استانداردهای ملی و بین المللی تولید می گردد. از اهداف بلند مرتبه این مجتمع تولیدی می توان به خودکفایی در تامین مواد اولیه و بی نیاز شدن صنعت فولاد از واردات اشاره نمود.

درتمامی بخش های تولیدی این مجتمع واحدهای کنترل کیفی دایر می باشد که با تکیه بر تجربه و دانش متخصصین و آزمایشگاه های مدرن تمامی محصولات از شمش ورودی به کارخانه تا محصولات نهایی تولید شده را مورد بازرسی قرار می دهند. تمامی این تلاش ها در راستای بهبود کیفیت محصولات برای پاسخگویی به رضایت مشتریان می باشد. واحد های کنترل کیفی این مجتمع علاوه بر بازرسی دوره ای محصولات تولیدی و مواد اولیه ورودی، اقدام به اجرای دوره های آموزشی مرتبط با موضات کنترل کیفی جهت آموزش به کارکنان می کنند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد ساده نطنز به سایت و کانال تلگرامی آهن پرایس مراجعه نمایید. همچنین می توانید به منظور خرید میلگرد ساده نطنز با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات نطنز