کارخانه هفت الماس

صنایع فولاد هفت الماس به مدیریت نصرالله ایزد پناه در سال 1385 تأسیس گردید. این کارخانه در کیلومتر 80 آزادراه کرج-قزوین واقع شده است و انواع ورق های فولادی سرد و گالوانیزه را تولید می نماید. ظرفیت اسمی تولید این کارخانه  900 هزار تن در سال به صورت مجموع می باشد و از سایز 0.4 تا 1.5 میلیمتر در عرض های 1000 و 1250 را عرضه می نماید.

این مجتمع توانسته با موفقیت در این عرصه، ۱۵ درصد از نیاز داخلی کشور را پاسخگو باشد. از سوی دیگر در حدود ۲۰ تا ۴۰ درصد از سطح تولیدات خود را برای صادرات آماده نموده است. علاوه بر این در تیرماه سال ۱۳۸۷ اولین خطوط تولید نورد سرد کارخانه هفت الماس به بهره برداری رسید. ظرفیت تولید سالیانه این خط در تولید ورق نورد سرد ۸۰۰ هزار تن برآورد شده است.

این مجموعه با هدف تولید انواع ورق سرد راه اندازی شده است  و در حال حاضر دومین تولیدکننده ورق گالوانیزه در کشور می باشد. مجموعه آهن پرایس مفتخر است به صورت روزانه قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس و قیمت ورق روغنی هفت الماس را در سایت و کانال تلگرامی خود به روز نماید. شما می توانید به منظور خرید ورق گالوانیزه و یا خرید ورق روغنی هفت الماس با کارشناسان ما در تماس باشید.

آخرین قیمت محصولات هفت الماس

مشخصات محصول
قیمت و نوسان (ریال)
تاریخ