کارخانه پرشین فولاد

کارخانه پرشین فولاد در سال 1365 تأسیس گردید. این گروه صنعتی در راستای نیاز کشور در حوزه ساخت و ساز انواع فولاد از جمله بیلت، میلگرد، نبشی، ناودانی، ورق روغنی، ورق گالوانیزه و رنگی به بهره برداری رسید.

فعالیت این کارخانه از سال 1385 در زمینی به مساحت 50 هکتار آغاز گردید که فعالیت اصلی آن تولید میلگرد آجدار با ظرفیت 500 هزار تن در سال می باشد. این شرکت با هدف تکمیل بودن محصولات و طول های سفارشی در تاکستان قزوین فعالیت خود را آغاز نمود.

با توجه به رشد روز افزون تغییرات و پیشرفت تکنولوژی، گروه صنعتی پرشین فولاد دائما در تکاپوی دستیابی به بازارهای جدید و افزایش سهم محصولات خود می باشد و امیدوار است با تلاش بی وقفه و استراتژی های خاص به این هدف دست یابد. هدف های عملیاتی دیگر نیز در لیست فعالیت های این گروه صنعتی از جمله ارتقاء کیفیت، تعامل بیشتر با مشتری و نوآوری های جدید قرار دارد که نسبتا محقق گردیده است. 

گروه صنعتی پرشین فولاد در راستای شعار اشتغالزایی خود توانسته است برای ۲۵۰۰ نفر بطور مستقیم و برای ۲۰ هزار نفر بطور غیر مستقیم فرصت شغلی ایجاد نماید. همچنین علاوه بر توانایی تامین نیازهای داخلی، توانسته با افزایش سطح تولیدات خود گامی فراتر نهاده و میلگرد پرشین فولاد را به کشورهای حوزه خلیج فارس صادر نماید.

مجموعه آهن پرایس مفتخر است که بصورت روزانه قیمت میلگرد آجدار این واحد تولیدی را در سایت و کانال آهن پرایس به روز نماید. شما می توانید برای خرید میلگرد پرشین با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات پرشین فولاد