کارخانه کاویان

مجتمع فولاد کاویان به عنوان اولین تولیدکننده ورق های سنگین در ایران می باشد که بیش از دو دهه تجربه در زمینه تولید ورق های فولادی دارد و در این مدت حضوری موفق در عرضه صنعت و اقتصاد کشور داشته است. این واحد تولیدی با اتکا به دانش فنی و تجربه های ارزنده کارکنان خود توانسته محصولاتی مطابق با استاندارد های جهانی تولید نماید؛ از این رو توانایی تأمین نیازهای فولادی مصرف کنندگان در اقصی نقاط جهان را دارد.

استراتژی های این شرکت برای رسیدن به آینده ای روشن عبارتند از: تلاش برای بهتر نمودن چرخه اقتصادی شرکت و ایجاد ارزش افزوده مثبت، تلاش برای بالا بردن کیفیت محصولات و تضمین کیفیت همراه با رعایت ایمنی

در فولاد کاویان انواع مختلف ورق سیاه فابریک در سایزها و ضخامت های گوناگون تولید می شود؛ که از آن جمله می توان به انواع ورق های سیاه در ضخامت های ۸ تا ۴۰ و در ابعاد ۶۰۰۰*۱۲۵۰ و ۶۰۰۰*۱۵۰۰ اشاره کرد. در این شرکت محصولات تولیدی بر اساس استاندارد EN10163  و با انواع تست های کشش منطبق بر اساس استاندارد EN10002  و تست ضربه با استاندارد EN10045 به بازار عرضه می گردند. البته یک سری تست های دیگر مانند تست های میکانیکی و انواع آنالیزهای شیمیایی بنا به درخواست مشتری، در فرآیند تولید ورق برای ارتقاء کیفیت آن لحاظ می گردد. قیمت ورق کاویان اهواز با کیفیت تولیدی مطابقت دارد.

مجموعه آهن پرایس در تلاش است به منظور فروش ورق سیاه کاویان و خدمت رسانی به مشتریان گرامی به صورت روزانه قیمت ورق سیاه کاویان را در سایت و کانال تلگرامی خود به روز نماید. شما می توانید به منظور خرید ورق سیاه کاویان با کارشناسان ما در تماس باشید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

نظرات کاربران (0)

محصولات کاویان