در حال دریافت اطلاعات...

اولویت نمایش براساس

قیمت تسمه آهن نورد نوین متین

1403/04/30

قیمت های درج شده با احتساب 10% ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

ضخامت
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ
3
قیمت تسمه آهن عرض 6000×30 ضخامت 3 کارخانه نورد نوین متین -
6000×30
تماس بگیرید

1403/04/30

توضیحات
3
قیمت تسمه آهن عرض 6000×50ضخامت 3 کارخانه نورد نوین متین -
6000×50
تماس بگیرید

1403/04/30

توضیحات
4
قیمت تسمه آهن عرض 6000×50ضخامت 4 کارخانه نورد نوین متین -
6000×50
تماس بگیرید

1403/04/30

توضیحات
5
قیمت تسمه آهن عرض 6000×50ضخامت 5 کارخانه نورد نوین متین -
6000×50
تماس بگیرید

1403/04/30

توضیحات

تسمه آهنی که با نام های تسمه فولادی یا تسمه فلزی نیز شناخته می شود، جزو تسمه های سیاه می باشد که دارای کاربردهای عمومی، سازه ای و ساختمانی است و به عنوان یکی از اجزای پایه در تمامی صنایع به کار می رود. تسمه صنعتی آهن معمولا به روش نوردی و ماشین کاری تولید می شود و از میان این دو روش، تسمه های ماشین کاری شده دارای ظاهری بهتر نسبت به تسمه های نوردی هستند؛ به همین دلیل در مقام بالاتری نسبت به تسمه های نوردی قرار می گیرد.

تسمه ها با متریال های مختلفی همانند تسمه های فولادی، تسمه ST۵۲، تسمه آلومینیوم، تسمه گالوانیزه و ... تولید و عرضه می گردند که در این میان تسمه آهن به عنوان پر کاربردترین تسمه در صنعت شناخته می شود. این نوع تسمه ها به صورت رول و فلت عرضه می گردد که از لحاظ کیفیت سطح و صیقلی بودن چندان مطلوب نیستند؛ به همین خاطر از این نوع تسمه به صورت ترانس نیز تولید می شود و در ضخامت های پایین عرضه نمی گردد.

عوامل موثر بر قیمت تسمه آهن

قیمت تسمه آهن همچون قیمت آهن کیلویی به عوامل مختلفی وابسته است از جمله این عوامل می توان به

  • قیمت سنگ آهن
  • قیمت  ورق سیاه 
  • میزان عرضه و تقاضا
  • قیمت دلار

اشاره داشت.

در لیستی که در ادامه می بینید قیمت تسمه آهنی را در ابعاد و ضخامت های مختلف مشاهده می کنید. این موارد برای هر کارخانه به صورت مجزا ایجاد شده است تا شما بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و قیمت امروز تسمه آهن را مشاهده نمایید. باید این مورد را در نظر داشت که تسمه ها در انواع مختلف تسمه نوردی، ماشینکاری، ترانس، کرومیت و فابریک تولید می شوند و در کاربرد مناسب خود استفاده می شوند.

قیمت تسمه در کارخانه های مختلف تولید کننده آن یعنی کارخانه تهران و کارخانه نورد متین متفاوت است و این دو کارخانه از تولید کننده های درجه یک تسمه هستند. البته برخی از تسمه ها با کاربردهای خاص تر به صورت کارگاهی تولید می شوند.

جهت مشاوره رایگان و یافتن پاسخ های مناسب خود، همچنین دریافت پیش فاکتور و مشاوره می توانید با شماره 02154103 با کارشناسان حرفه ای آهن پرایس تماس حاصل فرمایید.

تسمه آهنی نوعی پروفیل فولادی کم کربن است  با برش‌های مستطیلی از ورق  که برخلاف طول، عرض کمی دارد. عمده‌ترین کاربرد آن برای بسته‌بندی صنایع مختلف از جمله صنایع فلزی، چوب، شیشه و ... است. تسمه آهنی معمولا در چند نوع ترانس، نوردی، ماشین‌کاری و فابریک تولید می‌شود.

تسمه فابریک از شمش تولید می‌شود، تسمه نوردی از ضایعات و تسمه ماشین‌کاری نیز از ورق آهن به تولید می‌رسد. تسمه ترانس نیز ترکیبی از تسمه فابریک و تسمه ماشین‌کاری است که مقاومت بالایی نیز دارد.

کارخانه تولید تسمه آهنی

تولیدکننده‌های متعددی در زمینه تولید تسمه آهنی فعالیت دارند که در ادامه به چند مورد اشاره می‌شود:

  • شرکت فولاد کوهپایه
  • شرکت نورد یزد
  • شرکت آریان فولاد
  • گروه صنعتی غفاری
  • کارخانه نورد نوین متین

راهنمای خرید تسمه آهنی

توجه به نحوه تولید تسمه، مواد اولیه، ضخامت و نوع محصول، مشخصات فیزیکی و برند تسمه و نرخ ورق اهن به خرید مطمئن و به‌صرفه این محصول منجر خواهد شد چراکه موارد مذکور  در تعیین قیمت روز تسمه اهنی اثرگذار هستند.

خرید تسمه معمولا به شکل شاخه‌ای است، طول هر شاخه معمولا 6 متری است و قیمت آن بر اساس کیلوگرم محاسبه می‌شود، گفتنی است خرید تسمه با طول و ابعاد مورد نیاز مشتری نیز امکان‌پذیر است. پیشنهاد می‌شود برای دریافت راهنمایی بیشتر در زمینه خرید تسمه آهنی با شماره 54103-021 تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره رایگان محصول مورد نیاز خود را نیز سفارش دهید.

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:
تسمه آهنی چیست؟

تسمه آهنی یا تسمه فولادی که برخی از افراد آن را نوار نورد سرد می نامند، قطعه ای فلزی است که در بخش های مختلف صنعت کاربردی است. تسمه فلزی از یک نوار نورد گرم تولید شده است و به طور مستقیم به کمک فرآیند نورد سرد، تقریتا به ضخامت نهایی می رسد.

تسمه آهنی چه انواع مختلفی دارد؟

تسمه آهن یا تسمه فولادی در 4 نوع تسمه نوردی، تسمه فابریک، تسمه ماشینکاری و تسمه ترانس تولید شده و به دست مصرف کنندگان این قطعه صنعتی میرسد.

تسمه آهنی در چه ابعادی تولید می شود؟

با توجه به کارخانه تولیدی تسمه آهنی، این قطعات در ابعاد ۶۰۰۰×۲۰ ، ۶۰۰۰×۳۰، ۶۰۰۰×۴۰، ۶۰۰۰×۵۰ سانتی متر تولید می شوند.

نحوه خرید تسمه آهن از مجموعه آهن پرایس به چه صورت می باشد؟

شما می توانید پس از برقراری تماس با شماره 54103-021 و کسب مشاوره رایگان از کارشناسان ما، نسبت به دریافت پیش فاکتور و خریدتسمه آهن اقدام نمایید.

-

قیمت تسمه آهن

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!

ساعت کاری به پایان رسیده است با ثبت درخواست ، کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.