تیرآهن ذوب آهن اصفهان

لیست قیمت روزانه فروش تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان

کارخانه ذوب آهن اصفهان بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی در ایران می باشد و همچنین به عنوان بزرگترین تولیدکننده محصولات طویل در خاورمیانه شناخته شده است که با ظرفیت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن فولاد، انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را تولید می کند از این رو ذوب آهن اصفهان به عنوان مادر صنعت فولاد کشور شناخته شده است.

محصولات ساختمانی و صنعتی این کارخانه شامل تیرآهن، میلگرد آجدار، نبشی و ناودانی می باشد. آغاز ساخت واحدهای مختلف این کارخانه از سال ۱۳۴۶ آغاز گردید و در نیمه اول دی ماه ۱۳۵۰ به بهره برداری رسید. ایران در سه قرن اخیر به لحاظ تحولات چشمگیر و پیشرفت در زمینه آهن وفولاد، جزء یکی از مهم ترین واردکنندگان محصولات فلزی قرار گرفت.

از بهترین و باکیفیت ترین برند های تیرآهن موجود در بازار می توان به تیرآهن ذوب آهن اشاره کرد که دارای طرفداران خاص خود می باشد. فروشگاه آهن پرایس در جهت سهولت مشتریان عزیز خود بهترین قیمت تیرآهن ذوب آهن را به صورت روزانه و لحظه ای در سایت خود به روز رسانی می کند.

به علت برخوردار بودن محصولات این کارخانه از کیفیت بالا متقاضیان چشمگیری را به خود جذب می نماید. قیمت تیرآهن ذوب آهن نیز همانند میلگرد ذوبی در بازار از سطح بالایی برخوردار است اما در مقابل استانداردهای خاصی دارد که برای برخی از مصرف کنندگان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.جهت مشاهده قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان می توانید به سایت آهن پرایس مراجعه نمایید و از قیمت های به روز این محصول آگاه شوید.

در حال دریافت آخرین قیمت تیرآهن ذوب آهن اصفهان...

-

تیرآهن ذوب آهن اصفهان