اولویت نمایش براساس

قیمت های درج شده با احتساب %9 ارزش افزوده می باشد.

کارخانه:
ساندویچ پانل دنیای ماموت
1401/07/12

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

ضخامت
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ
کارخانه:
ساندویچ پانل میهن پانل
1401/07/12

قیمت های درج شده با احتساب %۹ ارزش افـــزوده مـــی بــاشـــد.

ضخامت
مشخصات محصول
ابعاد
قیمت و نوسان (تومان)
تاریخ

ساندویچ پانل 


ساندویچ پانل ساختاری است که جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی از جمله آجر و سیمان است، این سازه از چند لایه متصل به هم تشکیل شده است، لایه های ساندویچ پانل‌ها خاصیت های فیزیکی و مکانیکی منحصربفردی دارند. به طور کلی دو نوع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی تولید می گردند. 

لایه‌های ساندویچ پانل دیواری-سقفی


 از دو ورق فولادی و هسته میانی که از جنس عایق تشکیل شده است به عبارتی می توان بیان داشت ساندویچ پانل ها دارای 5 لایه هستند لایه محافظ دورنی و بیرونی و چسبی که برای عایق کاربرد دارد البته از دو لایه چسب استفاده می گردد عایقی که کاربرد دارد نیز غالبا عایق پلی یورتان با دانسیته 40 کیلوگرم بر مترمربع است. 

ورق ساندویچ پانل معمولا از نوع ورق آلومینیوم است که دارای ویژگی‌هایی از قبیل نازک و  انعطاف‌پذیری، نرم و قابل خم بودن،  و ضدخوردگی است به همین جهت به‌راحتی دور اجسام مختلفی پیچیده می‌شود.

لایه میانی این ساختار از پلی‌ یورتان، پلی ‌استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه تشکیل شده است که ضدحریق بودن مهمترین ویژگی این فوم‌ها است. فوم پلی یورتان که بیشترین فوم مورد استفاده در این سازه است در مقایسه با سایر فوم‌ها در برابر آتش مقاوم‌تر است.  ورق آلوزینک نیز که بیشترین کاربرد را در تشکیل این سازه دارد به دو شکل خام و رنگی عرضه می‌شود.

ضخامت ورق های مورد استفاده می تواند برای ورق الووزینک از 70 سانتیمتر تا 130 سانتیمتر باشد و برای ورق آلومینیوم می تواند از 0.2 میلیمتر تا 2 میلیمتر باشد و به طور کلی ضخامت پانل ها 4، 6 و 8 سانتیمتری برای ساندویچ پانل دیواری است اما برای ساندویچ پانل سردخانه ای ضخامت ها 5، 10 ، 12 ، 15 ،18 ،20 سانتیمتری است و در ساندویچ پانل های سقفی عرض مفید 1.01 متر است و همه این ساندویچ پانل ها از 1 الی 12 متر بسته به نوع استفاده قابل تولید است.

ویژگی های ساندویچ پانل

مقرون به صرفه بودن ،عمر بالا
تحمل قابل توجه فشار بار
مقاومت شیمیایی
وزن سبک
عایق دربرابر صدا
عایق در برابر سرما و گرما

 کارخانه های تولید کننده ساندویچ پانل:

پولاد مشبک ایستا، آرمه فولاد آسیا، مدرن تجارت، آسان بام راد

قیمت ساندویچ پانل 


عوامل مختلفی بر قیمت ساندویچ پانل ها موثر است از جمله این عوامل می توانیم به جنس ورق، کیفیت تزریق فوم در ساندویچ پانل و نوع ساندویچ پانل اشاره نماییم. برای دریافت پیش فاکتور و همچنین دریافت مشاوره می توانید با  شماره 02154103 با کارشناسان و مشاوران حرفه ای آهن پرایس تماس حاصل فرمایید.

در حال بروز رسانی...

ثبت نظر جدید

یک آواتار برای خود انتخاب کنید:

-

قیمت ساندویچ پانل

تماس با آهن پرایس 021-54103 قبل از خرید مشورت کن!